Mário organizuje známy festival a manažuje hviezdy ako Majk Spirit: Prezradil info zo zákulisia, aj čo je kľúčom k úspechu

#Túžil si sa niekedy pozrieť do zákulisia veľkých hviezd a hudobných festivalov? Mário Biháry ti prezradí všetky tajomstvá! Je organizátorom festivalu Hip-Hop Žije, zakladateľom vydavateľstva Spirit Music, manažérom Majka Spirita, H16 a Veroniky Strapkovej. Okrem toho je aj multidisciplinárnym podnikateľom.


Domov nosil zlé známky, dnes je úspešný podcaster: Tony Dúbravec hovorí, že nikdy nežil podľa očakávaní druhých


Tony Dúbravec sa vo svojom podcaste s Máriom, pre ktorého je multitasking úplne prirodzenou vecou, porozprával o rôznych témach. Dozvieš sa teda všetko o jeho hudobnej kariére, o pozadí organizovania veľkých eventov a o prelínaní viacerých rôznych podnikateľských projektov.

Takáto práca je určite miestami nesmierne vyčerpávajúca, no Mário má stále priestor aj pre vlastné sny a túžby. Vypočuj si, o čo sa zaujíma vo svojom voľnom čase, aké má vysnívané auto a do čoho investuje svoje peniaze. K tomu všetkému sa môžeš aj niečo priučiť, pretože ti prezradí napríklad aj to, akú mal úlohu manažér na začiatku krízy a ako sa k tejto práci dostal.


Tonyho podcasty sú najmä rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých príbehy chce sprostredkovať poslucháčom. Všetky jeho rozhovory nájdeš na Spotify alebo iných podcastových platformách. Viac o Tonym sa dozvieš na tonydubravec.com.

Zdroj: hashtag.sk, Tony Dúbravec
Odporúčame