Tom Holland si dáva ročnú pauzu: Vyčerpalo ho natáčanie Preplnenej izby, aká je budúcnosť Spider-Mana 4?

Tom Holland a Jacob Batalon vo filme Spider-Man: Návrat domov (Zdroj: Flickr.com/Continental Studio)

#Tom Holland len pred pár dňami oznámil, že sa chystá dať si na čas od herectva pauzu. Britský herec, ktorého celý svet pozná najmä vďaka role Spider-Mana či filme Uncharted, len nedávno ukončil náročné natáčanie minisérie The Crowded Room, na ktorej sa podieľaj aj ako producent.

Uprednostnil duševné zdravie

Produkcia a účinkovanie v psychologickom trileri Preplnená izba (The Crowded Room, miniséria je dostupná na AppleTV+ od 9. júna) výrazne poznačili Hollandove duševné zdravie. Preto sa rozhodol, že si od herectva dá na rok pauzu. V rozhovore pre Extra uviedol, že na chvíľu chce byť len „obyčajným chlapíkom z Kingstonu a relaxovať“.

V psychologickej dráme si Tom zahral Dannyho Sullivana, problémového mladého muža, ktorý je zatknutý v súvislosti so streľbou na Manhattane v lete roku 1979. Spojí sa s Ryou Goodman (Amanda Seyfried), aby spolu odhalili, čo sa stalo.

Samotné natáčanie označil Holland za „ťažké časy“, pretože pri ňom „skúmal určité emócie, ktoré nikdy predtým nezažil“. Predstava hrať túto postavu ho skutočne desila, ale vzal to ako výzvu. Zatiaľ čo sa mu celá produkcia a natáčanie „naozaj páčili“, dodal, že „séria ho nakoniec zlomila“.

„Nastal čas, keď som vedel, že potrebujem pauzu. Zmizol som, odišiel som na týždeň do Mexika a strávil som nejaký čas na pláži. Teraz si dávam rok pauzu a to je výsledok toho, aká ťažká bola táto show.“

Natáčanie ho poznačilo – aj v dobrom

Podľa jeho slov ho skúsenosť s natáčaním Preplnenej izby zmenila k lepšiemu a má pocit, že osobne vďaka nej vyrástol. Teraz trávi svoj voľný čas cestovaním, stretávaním sa s rodinou a hraním golfu.

Vieš si predstaviť „Spider-Mana“ pri pestovaní rastlín? Nech to znie akokoľvek neuveriteľne, je to skutočne pravda. Holland pre Extra povedal, že najnovšie investoval svoj čas do „kúpy rastlín a robil, čo je v jeho silách, aby ich udržal nažive“.

Aká je budúcnosť možného Hollandovho štvrtého dielu Spider-Mana? Podľa jeho slov „určite existuje možnosť“, že by sa vráti v úlohe Petra Parka, čo ale zrejme nebude v blízkej dobe.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Metro Boomin je hip-hopový virtuóz: Počúvaj soundtrack k novému Spider-Manovi

 

Patrí Tom Holland k tvojim obľúbeným hercom?

Sleduj náš TikTok 

Zdroj: hashtag.sk cnn.com extratv.com
Odporúčame