Tom Hiddleston sa vracia ako Nočný recepčný: Druhá séria sľubuje pokračovanie plné nebezpečných výziev

Herec Tom Hiddleston sa vracia ako nočný recepčný

Populárny herec Tom Hiddleston sa vracia v druhej sérii The Night Manager (Zdroj: The Ink Factory/AMC/Des Willie)

#Očakávaná správa sa stala skutočnosťou, Tom Hiddleston sa vracia do druhej série The Night Manager po šiestich rokoch. Ak patríš k fanúšikom jednotky, nebudeš sa vedieť dočkať pokračovania. Otázkou zostáva, môžeš sa aj v dvojke tešiť na kvalitné zobrazenie, ktorým sa preslávila prvá séria?

Tom Hiddleston sa vracia do oceňovaného projektu

Úspešný špionážny seriál BBC sleduje Hiddlestonovu hlavnú postavu Jonathana Pinea. Z predchádzajúcich epizód už vieme, že jeho postava je bývalým vojakom, ktorý teraz pracuje ako nočný recepčný luxusného hotela v Káhire. Naverbuje ho agentka (Olivia Colman) britskej spravodajskej služby, aby sa infiltroval do tesnej blízkosti obchodníka so zbraňami (Hugh Laurie).

Príbeh je napísaný podľa románu s rovnakým názvom The Night Manager a vyšiel v roku 1993. Seriál bol považovaný za jednu z najlepšie hodnotených drám v Británii v roku 2016. Prvá séria získala dve ceny Primetime Emmy a tri ceny Zlatý glóbus.

Detaily k druhej sérii The Night Manager

Informácie zatiaľ nie sú bohaté na detaily. Zdá sa, že na druhej sérii s pracovným názvom „Steelworks“ spolupracujú Amazon Prime a BBC, o čom informoval Deadline. Druhá séria sa vraj bude natáčať v Londýne a Južnej Amerike, v neskoršej časti tohto kalendárneho roka. Návrat do druhej série potvrdil aj David Farr, ktorý napísal prvé časti a bude pokračovať aj na nových epizódach. Uvedenie sa, ale neočakáva skôr, ako v roku 2024.

Ešte v roku 2019 Tom Hiddleston k svojmu návratu povedal: „Momentálne je to v rukách Johna Le Carré (autor románu, na ktorom je seriál založený) a jeho synov, ktorí riadia Ink Factory, výrobnú spoločnosť seriálu.“

Bližšie tiež naznačil: „Čo robí Jonathan Pine? Kde je? Pravdepodobne niekde v tmavom kúte, viete, niekoho špehuje. Som veľmi zvedavý, čo sa nakoniec zhmotní. A to je asi všetko, čo môžem povedať.“

Prvá sezóna sa skončila chytením hľadaného obchodníka so zbraňami, ale kam sa podel bývalý vojak, sa dá len hádať. Isté je, že režisérka prvej série Sussane Bier už dávnejšie potvrdila, že sa nechystá pokračovať, pretože si nie je istá, či druhýkrát odvedie svoju najlepšie prácu. Nezostáva nič iné, len si trpezlivo počkať na vydanie druhej série The Night Manager a potom ju hodnotiť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Netflix prišiel s nevšedným experimentom: Seriál Kaleidoscope si môžeš pozrieť v takom poradí, v akom chceš

Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame