TKX bude krstiť skvelý album Z.V.E.N.S.S. v Prahe a Žiline

Prvá polovica aktuálneho roka bola mimoriadne bohatá na kvalitné albumy. Svoje sólové projekty predstavili napríklad Kali, Plexo, Momo, Separ a v neposlednom rade práve Tesla a jeho zoskupenie TKX. Aj tí, ktorí možno Teslu predtým nepoznali, museli tento skvelý počin aspoň zaregistrovať, pretože sa podľa mnohých ľudí a médií jedná o album roka.

Z našej strany ste o tomto projekte nemali možnosť vidieť veľa článkov, pretože sme celý tento album chceli zhrnúť, zosumarizovať a ohodnotiť v jednom samostatnom článku, čo nám ale bohužiaľ nevyšlo. Veríme však, že na konci roka sa v kompletnom sumári ku tomuto vydarenému počinu vrátime. Ku každému skvelému albumu samozrejme patrí aj náležitá tour, respektíve minimálne kvalitné krsty.

Inak to nebude ani v tomto prípade a ako ste sa už mohli dočítať v nadpise, Tragikomix pre fanúšikov chystá až dva krsty – jeden na Slovensku v Žiline (Enjoy Club) a druhý v Česku v Prahe (Uhelna). Okrem hlavných protagonistov (Tesla, HAARP, DJ Sven, Komander) nebudú na krstoch chýbať ani zaujímaví hostia. Tretí novembrový deň bude patriť českému krstu v pražskej Uhelne, kde sa ako špeciálny hosť predstaví Pil C. Ešte pred týmto krstom sa uskutoční release party v Queens shope. Slovenský krst sa bude konať 18. novembra v spomínanom Enjoy Clube, ale špeciálneho hosťa si organizátori zatiaľ nechávajú pre seba.

My už len na záver dodáme odkazy na udalosti, kde si môžete pozrieť bližšie detaily aj o vstupenkách. Vidíme sa aspoň na jednej zastávke?

KRST CZEvent

KRST SKEvent

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *