Sviatok bojových športov na Slovensku: Boj o Bratislavu zvedie nastupujúca generácia domácich talentov

Titan Fight Night

Elina Tauber sa predstaví na podujatí Titan Fight Night (Zdroj: Instagram/Elina Tauber)

#Jedna z menších domácich organizácii Titan Fight Night usporadúva po dlhšej dobe galavečer bojových umení. V spolupráci so suverénnou jednotkou na našom trhu, organizáciou Oktagon MMA, bude vysielať turnaj na platforme oktagon.tv. Počas turnaja sa nám predstaví veľké množstvo nádejných bojovníkov, ktorí majú potenciál výrazne prehovoriť do diania na domácej scéne.

Sviatok bojových športov

Galavečer Titan Fight Night sa bude odohrávať v tradičnom štýle, čiže diváci budú môcť sledovať zápasy pod rôznymi pravidlami. Najväčšiu pozornosť pritiahne MMA súboj Garaj vs. Eliáš, ktorý bude zároveň hlavným zápasom večera. Lukáša Eliáša si môžeme pamätať z projektu Oktagon Underground, kde najprv prekvapivo zdolal európskeho šampióna v thajskom boxe Adriana Bartla a v semifinále nestačil na Piráta Krištofiča.

Spomedzi postojárskych duelov sľubuje tvrdé prestrelky súboje Peller vs. Gruy a Drábik vs. Maasz. Jeden z najväčších ženských talentov, ktoré ponúka slovenská bojová scéna, je Elina Tauber. Úspešná thai boxerka na medzinárodnej úrovni so skóre 38-4 sa pokúsi o svoju prvú výhru pod pravidlami MMA. Celé podujatie bude odvysielané na stránke oktagon.tv.

Pokračujúce spolupráce

Organizácia Titan Fight Night je už ďalšou spomedzi organizácií, ktoré využívajú PPV platformu Oktagonu. Medzi prvými bola nemecká Super League MMA, kde Rony Paradeiser získal dôležité víťazstvo nad kvalitným zahraničným bojovníkom. Tá odvysielala svoj turnaj v spolupráci s Oktagonom a dnes už je isté, že tento trend bude pokračovať nielen s domácimi, ale aj zahraničnými organizáciami.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame