Tisci zverejňuje dokument o jeho EP before FUTUREPUNK

Situácia okolo strašiaka menom Covid-19 vytvorila vrásky na tvári každého z nás. Psychickú podporu nám dodávajú okrem iného aj naši obľúbení interpreti, ktorí ani počas mnohých zákazov neprestali tvoriť. V týchto krušných časoch sa na internete a streamovacích službách objavujú kvantá novej hudby, a tak verím, že si každý prichádza na to svoje. Jedným z interpretov, ktorý nás zásobuje novou hudbou je aj Tisci.

Tisci vydáva krátky dokument o jeho EP before FUTUREPUNK

Ten nám priniesol pestré EP, ktoré si s radosťou môžme prehrávať dookola. Toto EP nesie názov before FUTUREPUNK a nachádza sa na ňom 5 skladieb s celkovou minutážou cez 15 minút. Zaujímavosťou je, že na tomto EP sa na každej skladbe objavuje minimálne jeden hosť. Menovite sú to Lucca Brassi, AstralKid22, TVRNFLX, Dorian, Pridenyyy, Frayer Flexking a Shimmi, ktorý sa objavil až na troch skladbách. O veľkú časť hudobnej stránky sa postaral WhoisPG.

 

K celému projektu before FUTUREPUNK sme sa včera večer dočkali aj krátkeho dokumentu. V ňom sa dozvedáme niekoľko backstage informácií od Tisciho, ktorý prezrádza niečo  každej skladbe a o priebehu nahrávania . O video sa postarali chalani z WE DONT CARE WE CREATE a ja ťa už ďalej nebudem zdržovať, sleduj video vyššie.

Tisci svojou slohou prispel aj na Separovom albume OG, o ktorom si môžeš prečítať tu.

Odporúčame