TikTok highlighty: História antikoncepcie, ale aj mrazená domáca pochúťka pre všetky jazýčky!

TikTok highlighty

Pozri si prehľad TikTok highlightov za uplynulý týždeň (Zdroj: Freepik/freepic.diller)

#TikTok sa stále teší svojej obľube. Každý týždeň ti v rámci našej novej rubriky ponúkneme výber tých najzaujímavejších alebo zábavných noviniek alebo profilov, na ktoré sme narazili. Si zvedavý, čo sme si posledné dni išli?

Obrovský beautyblender

Ak sa orientuješ v beauty svete, určite poznáš beautyblender. Hubka, s ktorou si jednoducho nanesieš make-up za pár minút. Videl si ale už takýto obrí kúsok, aký prezentuje TikTokerka Nora? V online priestore si hovorí noranette a na svojom profile s viac ako 260-tisíc sledovateľmi svojim priaznivcom pravidelne prináša novinky zo sveta módy a beauty či koncept GRWM (get ready with me).

@noranetteJe top!♬ original sound – Nori

Keď na lajkoch záleží…

TikTokerka ks_loops je známa po celom internete. Jej vtipné krátke skeče zo života, s ktorými sa dokážeš stotožniť aj ty, bavia viac než 430-tisíc sledujúcich na jej TikTok profile. V najnovšom krátkom videu zobrazuje situáciu, ktorá je každému z nás blízka – meranie hodnoty obľúbenosti prostredníctvom likes na sociálnych sieťach… Tak čo, našiel si sa v tom?

@ks_loops #ks #comed ♬ original sound – ks_loops

História antikoncepcie

Česká TikTokerka Andrea Nguyen, ktorá je učiteľkou dejepisu na gymnáziu a momentálne na materskej dovolenke, svojich priaznivcov pravidelne zásobuje zaujímavými faktami z histórie. Popri tomto contente nájdeš na jej profile aj mnohé vtipné videá, recenzie produktov či humorné skeče zo života učiteľa. Náš výber padol na video o histórií antikoncepcie, kde sa dozvieš mnohé zaujímavé fakty.

@andrejkajulie♬ původní zvuk – Andrea Nguyen

Trend Strawberry make-up

Radka Žilinčík je Slovenka žijúca v Londýne. Na svojom profile s viac ako 220-tisíc sledujúcimi robí rôzne recenzie produktov, ale aj zaujímavé make-up looky a skúša rôzne trendy. Okrem iného u nej nájdeš aj sériu strašidelných príbehov, ktoré vykladá počas toho, ako sa líči. V nami vybranom videu prezentuje horúci trend strawberry make-up podľa Hailey Bieber.

@radkazilincik Replying to @Petra strawberry makeup trend 🍓🤍 koľko bodov z 10 mu dáte? #strawberrymakeup #strawberrymakeuptutorial #jahodovymakeup #haileybieber #makeuptutorial #licenie #liceni #preteba #predievcata #radkazilincik ♬ original sound – Radka Žilinčík 

Zdravá dobrota

Aj keď sa počasie zbláznilo, vyzerá to, že sa leto ešte vráti. Počas horúcich slnečných dní odporúčame vyskúšať tento fantastický recept na zdravý mrazený snack. Potrebuješ len banán, orieškové maslo a čokoládu. Túto dobrotu zvládne každý! Roztancuj svoje chuťové poháriky a skús si ju pripraviť doma aj ty…

@domiskitchendiary Leto, čas mrazených sladkostí od výmyslu sveta 🍦Aký je tvoj naj mrazený snack? Budem rada ak sa podelíte v komentári a ja ich nabudúce rada vyskúšam 🙏🏻🫶🏼 #mrazenysnack #snack #frozen ♬ original sound – 𝓞𝓷𝓵𝔂𝓒𝓪𝓻𝓼
 

 

Sleduj nás aj na TikToku

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame