Tieto celebrity na sociálnych sieťach nenájdeš: Nepotrebujem tweetovať o tom, že som práve zjedol jahody

Kristen Stewart pre Chanel

Ambasádorka módnej značky Chanel Kristen Stewart vôbec neholduje sociálnym sieťam (Zdroj: Instagram/chanelofficial)

#Sociálne siete sú dnes považované za akési „must have“, a to nielen pre bežných užívateľov, firmy, ale aj celebrity. Ich obrovský rozmer a dôležitosť potvrdzujú dennodenné príspevky a nekonečný príval noviniek. U človeka vzbudzujú pocit, že ak ich nesleduje, jednoducho nejde s dobou a žije mimo súčasnej online civilizácie. Nasledujúce celebrity sa však rozhodli pre opak. Nemajú sociálne siete a vidia v tom pozitíva. V dnešnom článku ti prezradíme, prečo sa rozhodli strážiť si svoje súkromie.

Robert Pattinson

Známy herec, ktorého si mnohí spájajú najmä s filmom Twilight, sociálne siete odmieta. Tvrdí, že založenie profilov zvažoval len vo svojich najtemnejších momentoch. V rozhovore pre wmagazine.com však povedal, že rád sleduje dianie vo svete prostredníctvom svojho Twitteru. Avšak, ani tam ho nenájdeš pod žiadnym oficiálnym účtom.

Jeho priaznivci absenciu svojho obľúbeného herca nahrádzajú všemožnými fanúšikovskými stránkami. Jedna z nich má na Instagrame až neuveriteľných 924 tisíc sledovateľov!

Kristen Stewart

Zdá sa, že v tomto smere si je bývalý twilightový párik veľmi podobný. Podobne ako Robert, ani Kristen nie je zástankyňou sociálnych sietí. Keď sa jej pýtali na dôvod, povedala len to, že to jednoducho nepotrebuje. Ani jej fanúšikovia však nezaháľajú a rovnako Kristen zakladajú početné fan pages.

Mila Kunis

Známa herečka, ktorá svoju kariéru odštartovala známym seriálom That 70´s show (Tie roky sedemdesiate) sa vyjadrila k sociálnym sieťam nasledovne: „Čo robím a kto som, sú dve odlišné veci.“ Krásna herečka nechce ohroziť svoju bezpečnosť a taktiež si stráži svoje súkromie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mila Kunis (@milalkunis)

Daniel Radcliffe

Daniel alias nezabudnuteľný Harry Potter, ktorý sa medzitým ukázal aj v ďalších vydarených rolách, taktiež nefandí sociálnym sieťam. V jednom z rozhovorov sa vyjadril, že by bolo absolútne šialené a nezdravé čítať si komentáre na svoju adresu online. Na chvíľu síce túto možnosť zvažoval, z ohľaduplnosti voči sebe ju však definitívne zavrhol.

Scarlett Johannson

Pôvabnú herečku si nejeden z nás spája hlavne s „marvelovkami“ a na sociálnych sieťach by iste zasiahla tisíce fanúšikov. Scarlett však tvrdí, že zdieľanie svojho osobného a bežného života je to posledné, čo by urobila. Jednoducho si stráži svoje súkromie. Priznáva jedine to, že si občas so záľubou prezrie memes súvisiace s Avengers.

Brad Pitt

Jeden z najznámejších amerických hercov sa zmienil o tom, že doposiaľ nepociťoval potrebu založiť si Twitter alebo inú sociálnu sieť. Súhlasí však s tým, že sociálne siete môžu byť veľmi rýchly a účinný nástroj proti šíreniu dezinformácií. To ho primälo k myšlienke, že ak by bol mladší, sociálne siete by si pravdepodobne založil.

Jennifer Lawrence

Známa tvár Drozdajky alebo série Hry o život taktiež odmieta mať oficiálny profil na sociálnych sieťach. Dlho tvrdila, že v technológiách a telefónoch nie je dobrá. Avšak, pred dvoma rokmi priznala, že má tajný účet na známej platforme, iniciatívne tam však neprispieva: „Som tam, ale som vouyer, pozerám, o ničom nediskutujem,“ prezradila magazínu InStyle Jen. Takže, ak ju na nejakej zo sociálnych sietí zbadáš, určite to nie je jej oficiálny profil.

George Clooney

Šarmantný herec má pre absenciu sociálnych sietí vlastné špecifické dôvody. Pre portál Variety raz povedal: „Rád si večer vypijem a mohol by som veľmi jednoducho povedať niečo hlúpe. Taktiež si nemyslím, že je potrebné byť stále dostupným.“ Napokon, ako dodáva, necíti potrebu zdieľať svoje myšlienky v podobe trebárs 140 znakov o tretej ráno.

Daniel Craig

Známa tvár agenta 007 vo filmoch o Jamesovi Bondovi často dostáva tajné úlohy. Tajuplne pôsobí aj v online priestore. Svoju hviezdu kariéru sa rozhodol vnímať realisticky a práve vďaka rodine stojí nohami vždy pevne na zemi. Preto už viackrát potvrdil, že si žiadnu sociálnu sieť založiť neplánuje.

Eddie Murphy

Známy herec, scenárista a komik neuznáva sociálne siete. V roku 2016 povedal pre Award Chatter podcast: „Nepotrebujem byť na sociálnych sieťach a tweetovať s fanúšikmi o tom, že som práve zjedol jahody.“ Murphy sa však priznal, že občas sociálne sleduje. Napriek tomu ho nič z toho neprinúti, aby pridával podobné statusy, ako „práve idem do obchodu“ alebo „pozrite sa na fotku tohto krásneho dieťatka“.

Schvaľuješ rozhodnutie týchto celebrít nemať žiadny oficiálny profil?


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame