Otestuj sa v (zatiaľ) najlepších KVÍZOCH tohto roku: Páli ti to? Predveď sa!

Foto: Quan Nguyen/Unsplash.com

#Sú sviatky a máme za sebou takmer prvú tretinu roka. A tak môžeme aj trocha bilancovať. Kvízy na Hashtagu patria k tomu najobľúbenejšiemu obsahu. Pravidelne ti prinášame každý týždeň aspoň jeden. A preto, aby ti náhodou nejaký skvelý kvíz neunikol, pozri si tie, ktoré si tento rok otvorilo najviac ľudí.

#1 Zemepisný kvíz

Pokiaľ máš pocit, že ti to v zemepise páli, rozhodne si to neváhaj potvrdiť týmto kvízom. Nie je tak jednoduchý, ako sa môže zdať!

#2 Kvíz o 2. svetovej vojne

Tento rok máme pred sebou smutné 80. výročie začiatku druhej svetovej vojny. Ak máš pocit, že je to tvoja téma, potvrď si to v našom kvíze. Tento rok bol zatiaľ druhý najhranejší.

#3 Pravidlá slušného správania

Si buran, alebo ovládaš slušné správanie na sto percent? Ak máš pocit, že máš rezervy, možno sa z tohto kvízu aj niečo priučíš!

#4 Vedomostný test

Kvízy na Hashtagu sa zvyčajne venujú nejakej konkrétnej téme. No nie je to vždy len tak! Napríklad v tomto kvíze si môžeš otestovať svoj všeobecný prehľad.

#5 Trnafčina

V posledných mesiacoch sme našich čitateľov testovali zo záhoráčtiny, východniarčiny, bratislavčiny, oravčiny či brnenského Hantecu. Tento rok vás však zatiaľ najviac bavila trnavčina.

Odporúčame