THROWBACK Keď The Rock zarapoval tak, že rapový svet stíchol: Vypočuj si tento hit

The Rock

Keď The Rock rapoval (Zdroj: YouTube.com/Strange Music Inc)

#Dwayne „The Rock“ Johnson je dozaista jedným z najvýraznejších a najuniverzálnejších osobností v modernom showbiznise. Aj keď je známy predovšetkým ako profesionálny wrestler a herec, jeho vzťah s hudbou tiež hrá pomerne dôležitú úlohu v jeho rozmanitej kariére. Johnsonova hudobná kariéra začala ešte v roku 2000, keď sa objavil v rámci albumu WWF Aggression, kde v spolupráci s hip-hopovým umelcom Big Friendly dal dokopy skladbu „Pie.“

Išlo však o viac než len jednorazový výstup, ale to dokázal až o celých 15 rokov neskôr v roku 2015, keď zverejnil svoj debutový singel „You’re Welcome.“ Tento song bol súčasťou hudobného pozadia animovaného filmu Disneyho Moana, v ktorom Johnson prepožičal hlas postave menom Maui.

Nadanie pre hudbu?

Nejaké to hudobné nadanie sa v The Rockovi určite skrýva, ako sme mohli vidieť zároveň aj v jednom zo spoločných interview s Kevinom Hartom, s ktorým sú absolútne podarená dvojka. Odpovedali na otázky, zaspievali si… A zároveň samozrejme zabavili fanúšikov, ktorí ich večné doberačky a humor absolútne zbožňujú. Určite je iba otázkou času, kedy ich zase budeme vidieť niekde spolu!

 

Poriadne skalnaté rapy!

Povedzme si úprimne – čoho sa The Rock chytí, to dokáže premeniť na zlato. Za svoju kariéru dokázal, že vie patriť medzi najlepších vo wrestlingu, vo filmovej produkcii, či byť aj veľmi obľúbeným zabávačom, rečníkom a motivátorom. Za jeho filmovú kariéru sme ho už viackrát mali možnosť vidieť a počuť aj v hudobných záležitostiach, ako napríklad už pri tom spomínanom soundtracku „You´re Welcome“ z animáku Moana z roku 2016. Vtedy šlo však o veľmi pohodovú skladbu, pričom ale o ďalších pár rokov neskôr sme sa od neho dočkali niečoho nečakaného – poriadneho rapu.

Samozrejme, je stále trochu nezvyk počuť The Rocka s jeho kondíciou tvoriť hudbu, avšak na počudovanie – tak ako pri spomínanej rozprávke, ani v prípade rapovania to vôbec nie je na zahodenie. Zahosťoval si totiž na jeseň roku 2021 v skladbe od známeho interpreta menom Tech N9ne, konkrétne vo veci „Face Off“ aj spoločne s menami ako Joey Cool alebo King Iso a znie to dobre. Poď si túto rapovú bombu pripomenúť spolu s nami!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Palermo nastúpi 25. októbra do väzenia na 10 rokov: Albumy a klipy bude vydávať aj počas trestu

Moana v hranej podobe?

Už nejakú dobu nie je tajomstvom, že animák Moana sa dočká svojej hranej podoby. Svoju rolu Mauiho si The Rock podľa všetkého rád zopakuje a s tým sa určite spája aj to, že budeme jeho kultový song „You´re Welcome“ počuť opäť a v novej podobe! Čosi o tom aktuálne načrtol aj v nedávnom vydaní obľúbenej late night show Jimmyho Fallona! Dokonca si tam okrem krátkeho rozhovoru aj s Jimmym zaspievali!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame