THROWBACK Keď Gogo rapoval Egov text o nezdravom sebavedomí z alkoholu

Gogo

Keď Gogo rapoval o hrozbách alkoholu (Zdroj: YouTube.com/GogomanTV)

#V našej rubrike Throwback sa radi venujeme skladbám, ktoré z rôznych príčin stoja za pripomenutie. Či už sa im v čase ich vydania nedostalo zrovna toľko pozornosti, ako by si možno zaslúžili… Alebo sú jednoducho tak dobré, že sa oplatí mať ich stále na pamäti! Dnes tú máme skladbu, ktorá síce nie je v princípe úplne súčasťou hudobnej scény, ale aj tak má jej klip milióny views a takisto v sebe niesla aj silný odkaz. O čo dnes teda konkrétne pôjde?

Spolupráca s Egom

Istý čas sme mali možnosť vídať po Gogovom boku aj Ega, s ktorým mali viacero projektov. Okrem iného taktiež Gogo so svojim tímom natočil pre Kontrafakt videoklip „Instagram“ k ich albumu Real Newz. V tomto aktuálnom prípade Ego pomáhal Gogovi s textom k tejto skladbe, na ktorú sme sa rozhodli spolu s tebou dnes zaspomínať si! O jej hudbu sa zároveň postaralo ďalšie zvučné meno domácej muziky, a to konkrétne Viktor Hazard!

Bavíme sa konkrétne o pesničke, ktorá síce vznikla ako spolupráca, ale to na jej význame, či ba dokonca aj kvalite vôbec nič neubralo! Vo videoklipe ku skladbe „Alkosebavedomie“ sa Gogo dokonca nechal premeniť do vtedy populárneho imidžu newschool raperov, na ktorých sa zároveň chcelo žiaľ podobať aj veľa mladých… A nebrali si často práve pozitívny príklad, čo bol aj jeden z dôvodov na námet tohto tracku.

Nezdravé alkosebavedomie

Kvalitná produkcia, kvalitný videoklip, zvučný text a solídny prejav… Gogo si u hudbou potykal za svoju kariéru hneď niekoľkokrát, pričom tento počin patrí (aj vďaka Egovmu textu) k tým, ktoré znejú najlepšie! Pesnička, ktorá hovorí o nezdravých účinkoch alkoholu na tvoje správanie, či falošné sebavedomie… To je zároveň odkaz, ktorý sa oplatí v spoločnosti pripomínať pokojne opakovane.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Snoop Dogg začal robiť country muziku, tento track nás absolútne odpálil!

Na sebavedomie alkohol nepotrebuješ, to si zapamätaj!

Dve verzie virálnej skladby

Ako píšeme vyššie, Gogo skúsil robiť hudbu hneď niekoľkokrát. Ale samozrejme nikdy nie úplne profesionálne, vždy šlo o projekt spojený s určitým míľnikom v jeho kariére alebo s čímsi podobným. Za zmienku stojí nielen jeho účasť v #Hot16Challenge alebo samozrejme hlavne vec, ktorá má na YouTube do dnešného dňa viac než 15 miliónov pozretí! Oficiálny videoklip k skladbe „MŸSLI“ vyšiel v novembri 2015 ako oslava jedného miliónu odoberateľov Gogovho legendárneho YouTube kanálu GoGoManTV

Táto nesmrteľná záležitosť pre všetkých Gogových fanúšikov dostala zároveň v roku 2016 aj oficiálny remix, ktorý dostal aj tematicky ladený nový klip. Šlo presnejšie o hudobnú úpravu od D.Kopa a Fadexa. Do istej miery išlo pre mnohých o počúvateľnejšiu verziu, ktorej klip vlastne odhalil 3 charaktery Goga. Ktorá z týchto dvoch verzií tohto virálneho tracku viac oslovila práve teba?

Spolupráca s Celeste Buckingham

Nuž a na samotný záver ešte jeden Gogov track, na ktorom dokonca spolupracoval s obľúbenou speváčkou Celeste Buckingham! Aj táto skladba „Jacuzzi“ mala svoju myšlienkou, ktorou bolo, že nemáš nechať ovplyvňovať negatívnou energiou, ale radšej pekne poctivo vychillovať!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame