Známy spevák to počas Super Bowlu poriadne odpálil: Čo znamenajú zvláštne masky na tvárach tanečníkov?

The Weeknd s tanečníkmi, ktorí tancovali počas show (Zdroj: Instagram.com/TheWeeknd)

#Super Bowl je za nami. Zraky ľudí sa tradične neupierali len na športový zážitok, ktorý sa s týmto podujatím spája. O reklamách aj traileroch na nové filmy sme ti povedali už skôr. Stabilnou súčasťou Super Bowlu je aj polčasová show, o ktorú sa tento rok postaral spevák The Weeknd. Vystúpenie sa niektorým páčilo a naladilo ich to na prvé koncerty, ktoré sa začnú organizovať po pandémii, iní ho zasa bez milosti skritizovali. A vyjadrovali sa aj hviezdy.

The Weeknd zaspieval množstvo svojich hitov, vrátane Starboy, I Feel it Coming alebo Blinding Lights. Nechýbalo ani množstvo muzikantov, pyrotechnika a svetlá. Na show umelec údajne minul neuveriteľných sedem miliónov dolárov z vlastného vrecka. Už pred Super Bowlom spevák prezradil, že žiadne prekvapenie týkajúce sa ďalšieho interpreta nemáme očakávať. Kvôli opatreniam spojeným s pandémiou sa podľa jeho slov zúčastnili na produkcii len jeho spolupracovníci.


Nová pieseň od známeho speváka je hitom, zaujal však klipom: Ľudia ho prirovnávajú k rôznym postavičkám, komentáre ťa dostanú


Ľudí však zaujali masky na tvárach tanečníkov. Tí boli oblečení podobne ako The Weeknd, aj keď jeho odev bol o čosi žiarivejší. Na červené sako sme si od vydania albumu After Hours už takmer zvykli. Počas živého vystúpenia z novembrových American Music Awards sme na tvári speváka mohli dokonca vidieť obväzy. Tentokrát ich nemal on, ale vyše stovka tanečníkov, ktorí dotvárali kulisu vystúpenia.

Čo mal tento doplnok červeno-čierneho outfitu znamenať? The Weeknd to vysvetlil sám. Podľa neho je význam obväzov na tvári odkazom na absurdnú kultúru Hollywoodskych celebrít a ľudí, ktorí sa manipulujú z povrchných dôvodov – aby potešili a boli uznávaní. Celé spevákovo vystúpenie malo rozprávať príbeh.

Čo hovoríš na vystúpenie ty?

Zdroj: variety.com, cnn.com, hashtag.sk
Odporúčame