Nová pieseň od známeho speváka je hitom, zaujal však klipom: Ľudia ho prirovnávajú k rôznym postavičkám, komentáre ťa dostanú

The Weekend v novom videoklipe (Zdroj: youtube.com/ The Weekend)

#Uplynulo už niekoľko dní od momentu, kedy The Weeknd vydal svoj nový klip k piesni Save Your Tears. Okrem toho, že sa okamžite rozmohli chýry o tom, že video je akýmsi dissom na Grammy, kde v tomto roku nemá žiadnu nomináciu, fanúšikov zaujal ešte jeden fakt. Spevák má v klipe značne zmenenú tvár.


DJ Khaled a Drake prichádzajú s nadupanou skladbou a klipom: Slávneho rapera si v ňom zahral Justin Bieber


Výraznejšie lícne kosti, obrovské pery a ostrá sánka sú dominantnými zmenami. Ako sa neskôr ukázalo, ide o masku a umelec nepodstúpil žiadnu ozajstnú plastickú operáciu. Selfie s make-upom zblízka však zverejnil The Weeknd aj na Instagrame, kde sa ľudia hneď pustili do komentovania. A to, čo si môžeš prečítať na instagrame je miestami naozaj zábavné.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Weeknd (@theweeknd)

Okrem toho, že mnohí pri selfie zverejnili komentár o tom, že sa zľakli, niektorí komentovali fotku aj názvom pesničky samotného The Weeknda z roku 2018 ,,I Can’t Feel My Face“, čiže necítim si tvár. Často sa však opakoval aj komentár, v ktorom ho fanúšikovia prirovnávajú k Sépiákovi zo Spongeboba.

Niektorí sa rapera v komentároch pýtali, či mal alergickú reakciu na oriešky, alebo jeho výzor v maske prirovnávali k postavičke z Minecraftu.

Zdroj: instagram.com/theweekend
Zdroj: instagram.com/theweekend
Zdroj: instagram.com/theweekend

Post známeho speváka však komentovali aj známe osobnosti. Emily Ratajkowski výzor komentovala kladne, zatiaľ čo spevák Ben Pol prispel vtipným komentárom. Namiesto The Weeknd napísal k fotografii ,,The Monday“, odkazujúc na to, že zmenená tvár speváka vyzerá ako ľudia v pondelok.

Zdroj: instagram.com/theweekend
Zdroj: instagram.com/theweekend

Páčila sa ti zmena výzoru známeho speváka?

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com/theweekend
Odporúčame