Seriál The Last Of Us bude už onedlho realitou: Hlavného hrdinu si zahrá tento známy fešák

V seriálovej verzii The Last Of Us si zahrajú známi herci.

V seriáli The Last Of Us si zahrá aj známy Pedro Pascal (Zdroj: instagram.com/pascalispunk)

#Nie nadarmo sa o ňom hovorí ako o jednom z najväčších televíznych castingov roka. Fanúšikovia hry The Last Of Us sa totiž dočkali a konečne poznáme mená hercov, ktoré si v pripravovanej seriálovej adaptácii zahrajú hlavné postavy. Kritikmi uznávaná hra vytvorená spoločnosťou Naughty Dog špeciálne pre PlayStation sa rýchlo dočkala veľkej popularity. Seriálovú adaptáciu prinesie HBO.


RECENZIA The Last of Us Part II je perfektná hra po takmer každej stránke: Bude sa však páčiť aj tebe?


Dej hry mapuje udalosti dvadsať rokov po zničení modernej civilizácie. Preživší Joel je najatý, aby prepašoval štrnásťročnú Ellie z karanténnej zóny. Spoločne musia absolvovať dlhú cestu, ktorá chytila za srdcia tisíce fanúšikov. Práve obsadenie Joela a Ellie považujú fanúšikovia za kľúčové. Joela si v seriáli napokon zahrá Pedro Pascal, fešák, ktorého môžeme poznať z viacerých skvelých filmov aj seriálov.

Medzi jeho najznámejšie roly patrí jednoznačne postava Javiera Peñu v seriáli Narcos či stvárnenie Oberyna Martella v Hrách o tróny. V posledných rokoch sa ľuďom zapísal do pamäte ako Mandalorian z rovnomenného seriálu. Ellie si zahrá Bella Ramsey, ktorú si pravdepodobne tiež pamätáš z Hier o tróny. V seriáli si zahrala Lyannu Mormont.

Tešíš sa na seriálovú verziu The Last Of Us?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pedro Pascal he/him (@pascalispunk)

Zdroj: deadline.com, hashtag.sk
Odporúčame