The Game ide dissovať Eminema. Vie, čo robí?

The Game pred časom prehlásil, že si myslí, že je lepší ako Eminem. Vyvolal tým pozornosť a diskusiu, pričom treba dodať, že dostal za toto tvrdenie obrovskú dávku kritiky. Americký rapper teraz zachádza ešte ďalej. Eminema chce dissovať prostredníctvom skladby. Je to dobrý ťah?

The Game chystá diss

„Eminem je Eminem, mám Eminema rád,“ rozhovoril sa v spomínanom interview, ktoré vyšlo pred niekoľkými týždňami. „Je to jeden zo sku.vene dobrých MCs, patrí medzi tých TOP. Zvykol som si myslieť, že je lepší ako ja. Ale nie je. Nie je. Pokojne ho vyzvem. Áno, chcem rap battle s Eminemom. Fakt, chcel by som to,“ povedal The Game v marci o jednom z najlepších rapperov histórie. Kompletný článok si môžete prečítať na tomto odkaze.

The Game tvrdí, že je lepší ako Eminem. Dočkáme sa súboja?

Teraz sa celá vec vyvinula, The Gameov manažér Wack100 sa k celej veci vyjadril prostredníctvom sociálnej siete Clubhouse. „Black Slim Shady, prichádza to. Mal by byť pripravený. The Game si ide po Eminema,“ mal povedať v rámci jednej z debát. Nevieme, kedy by mala táto skladba vyjsť, ale podľa všetkého je vo fáze prípravy, prípadne je už hotová a čaká na správny moment svojej publikácie. Isté nie je ani to, či Wack100 pustil túto informáciu do sveta schválne, alebo mu to len vyslovene „ušlo“ a prezradil niečo, čo malo ostať pod rúškom tajomstva. Aspoň teda zatiaľ.

Otázne ale je, či The Game vie, čo spustí tým, že začne Eminema dissovať. Stačí si spomenúť na to pokusy, ktoré mal Machine Gun Kelly, keď sa snažil urobiť si na rapovej legende čísla a poslal mu niekoľko štipľavých odkazov. Následne sa ozval Eminem, v odpovede MGK absolútne pochoval a odvtedy kariéra Machine Guna nebola taká, ako pred tým.

Ktovie, či podobný osud môže postretnúť aj The Gamea a či mu vôbec Eminem bude odpovedať. Jedno je ale isté, čoskoro sa môžeme tešiť na track, ktorý bude hýbať (nielen) americkou rapovou scénou.

Photo credits: XXL Mag, David Wolf-Patrick / Leon Bennett, Getty Images

Odporúčame