The Batman si môžeš vychutnať už aj z pohodlia domova

The Batman

The Batman

Pravdepodobne najočakávanejší komiksový film tohto roka sa dostal do kín pred viac ako mesiacom. Teraz už nemusíš chodiť ani do kina, pretože si film režiséra Matta Reevesa môžeš pozrieť aj z pohodlia domova. Dokonca ťa to bude stáť ešte menej, ako by si musel niekam chodiť.

Po hercoch, ako boli Michael Keaton, George Clooney, Christian Bale, Ben Affleck a Michael Keaton sa maskovaným hrdinom stal Robert Pattinson, ktorý prekvapil aj najväčších skeptikov. Film sa točí okolo podsvetia Gothamu, korupcie, no aj hlavného záporaka, ktorý hlavným hrdinom jeho hádankami riadne pomotá hlavy. Nejde o klasický komiksový príbeh, na aký sú fanúšikovia v posledných rokoch zvyknutí, no o poriadnu detektívku.

Hlavného záporaka Riddlera si zahral Paul Dano. V trojhodinovom filme môžeš vidieť aj známe postavy komisára Gordona (Jeffrey Wright), Catwoman (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot (Colin Farrell) či Carmine Falcone (John Turturro). Film má na ČSFD momentálne úctyhodných 83 percent a nachádza sa v TOP 1000 najlepších aj najobľúbenejších filmov databázy.

The Batman

Ako si však The Batman môžeš pozrieť aj doma? To je jednoduché. Film sa už niekoľko hodín dá streamovať na platforme HBO Max. Platforma na Slovensku funguje od marca tohto roku a nájdeš na nej všetok obsah, ktorý by si našiel aj na HBO Go, no aj kopu noviniek. Výhodou HBO Max je aj to, že kinonovinky a veľké blockbustery od štúdia Warner Bros. budeš môcť na streamovacej službe pozerať už 45 dní po ich kinopremiére.

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Warner Bros.

Odporúčame