TERAPIE MAMI. Codein vydáva jeho album plný kvalitného rapu

Codein

Codein

„K snídani panáky, nepiju kávu,“ píše mladý český raper Codein. Tento prístup je nám dosť blízky, pretože EškeRap je debili. Codein po niekoľkých singloch a EPčku Hell In Heaven vydal aj jeho plnohodnotný album TERAPIE MAMI. 
„Rap dělám necelý 2 roky a začal jsem ho dělat, protože všichni kolem mě svoje názory a pocity psali na Twitter. Já si říkal: tak proč svy názory a pocity rovnou nehodit do tracku?“ napísal nám Codein pri tom, ako nám opisoval jeho doterajšiu kariéru a album Terapie Mami.

„Nejsem stejnej jako oni, sériový kusy.“

Na drillovom projekte nájdeš dokopy 12 skladieb v celkovej minutáži takmer 30 minút nájdeš aj slohy od MssSixty, Lil Skap a V3NNY. „Myslím si, že v albu by se mohl najít každý, ať už v tématech, textu, nebo ve stylu hudby. Název TERAPIE MAMI je proto, že je pro mě rap taková terapie a očista,“ vysvetľuje nám Codein ďalej.

Codein momentálne pôsobí pod labelom EvilHeartClub, kde nájdeš celú jeho tvorbu z posledných rokov, a to vrátane videoklipov. Na jeho Spotify profil sa dostaneš po kliknutí na tento odkaz. Album TERAPIE MAMI vyšiel len pred niekoľkými týždňami, a to konkrétne 10.3., môžeš si ho vypočuť vyššie.

Pre viac článkov o raperoch, ktorým akosi chýba pozornosť, nezabudni klikať na platformu EškeRap, kde ťa pravidelne informujeme o všetko dôležitom.

Credits: Codein IG

 

Odporúčame