Earth sa cíti fajn. Track, ktorý ťa dostane do chillu + album kedy?

Earth patrí medzi interpretov, ktorého buď počúvate denne alebo zrejme ani neviete, že tvorí hudbu. Chalan, ktorého minulosť patrila tvoreniu videí na YouTube prehovára do českej rap game stále viac. Teraz vydal nový track, ktorý má prívlastok bonusový a bude na jeho novom albume. Ten uzrie svetlo sveta už čoskoro.

Skladba Je mi fajn vás dozaista dostane do pohody. Je to ideálny track na to, keď si chcete na pár minút oddýchnuť a nerozmýšľať nad ničím prehnane serióznym. Earth pokračuje v kvalitnej tvorbe, ktorá láka masy.

Za necelé dni túto skladbu počulo takmer 200 tisíc ľudí a toto číslo bude stúpať. Na Earthových trackoch sú prevažne pozretia v miliónoch a to sa očakáva aj teraz.  A pre tých, čo nevedia, už 25. októbra vydáva Earth album s názvom Therapy, pričom už teraz je istá jedna vec – jeho nové CD bude lákať veľké množstvo priaznivcov.

Earthovou výhodou je, že vie veľmi dobre zvoliť tému, nemá problém ísť poriadne do hĺbky, nemá problém odľahčene niečo okomentovať. Jednoducho, má na to cit a je to v jeho hudbe cítiť. To bude v jeho prípade devízou aj do budúcna. Uvidíme, na akej úrovni bude jeho nové CD, ale nie je dôvod si myslieť, že to nebude kvalitné.

Foto: Earth, profil na Instagrame

Odporúčame