Tenisky Raf Simons nie sú tak nedostupné, ako by sa mohlo zdať!

Pre niekoho nevkusný gýč, pre druhého svätý grál, to sú tenisky od návrhára Rafa Simonsa, ktoré vydáva v spolupráci s adidasom. Či už patríš do ktoréhokoľvek z oboch táborov, je každopádne isté, že vkusný nevkus (alebo nevkusný vkus?!), ktorým tieto tenisky oplývajú, pritiahne tvoju pozornosť.

A o to presne ide. Aj keď v tebe ich design môže evokovať rovnošatu kočovných kolotočiarov, tak po chvíli zistíš, že extravagancia je presne to, čím ťa tieto tenisky dostanú. Možno si teraz hovoríš, že je to síce všetko pekné, ale ako sa k nim má obyčajný smrteľník dostať, keď je o ne vždy tak enormný záujem. Od teraz totiž nájdeš tenisky Rafa Simonsa aj vo Footshope! Síce nie v tom bratislavskom, ale akonáhle si urobíš výlet do Prahy, už ti neutečú. Release prebehne už túto sobotu metódou „kto skôr príde, ten skôr melie“, takže si na víkend radšej nič neplánuj.

Keď už sa k nim konečne dostaneš, môže ale nastať ešte jeden problém. Nebudeš mať nič, čo by si si k nim mohol obliecť. New Yorker totiž nie je to pravé miesto, kde doplniť outfit s Rafom. S tým by mohla pomôcť kolekcia, pre ktorú Footshop spojil sily s high fashion značkou LAFORMELA a ktorá vyjde už 23. 3. pri príležitosti pražského fashion weeku. Podľa prvých fotiek sa je na čo tešiť, tak uvidíme. Stay tuned!

Odporúčame