TEMPOS: Red Bull pripravil film o Rytmusovi, ktorý chceš vidieť

Rytmus je v slovenskom rape už tridsať rokov. Tridsať rokov je enormná doba, veď pred 30 rokmi padol v Československu komunizmus. Jednoducho, pôsobiť v určitom odvetví tri dekády je niečo legendárne. Aj o tom je film TEMPOS, ktorý ti priblíži život a kariéru Patrika Vrbovského.

Či už máš Rytmusa rád alebo nie, či už počúvaš jeho sólovú tvorbu alebo Kontrafakt, prípadne, ak si o rap zavadil iba okrajovo – vieš, o koho sa jedná. Piešťanský rodák Patrik Vrbovský vybudoval (spolu s ostatnými) slovenskú rapovú scénu a nebyť jeho, ktovie, ako by na tom tento žáner v našich končinách bol.

Aj o tom bude film TEMPOS z dielne Red Bullu, kde sa môžeš dozvedieť množstvo zaujímavého a aj veci, o ktorých sa doteraz možno až tak nevedelo. Prečo Rytmus vôbec začal rapovať? Aké kľúčové kamarátstva a kontakty v prvých rokoch kariéry získal? Niekedy stačil detail a všetko by bolo inak.

Ako možno vidieť, ísť do kina na túto snímku rozhodne nebude chyba. Rytmus je zaujímavá postava. Ako sám hovorí, v úvodných rokoch bol verejnosti na smiech, pretože chcel žiť Ameriku na Slovensku.

A teraz? Je žijúca legenda.

Foto: Red Bull

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.