6ix9ine bol doudieraný priateľkou. Zatkla ju polícia

6ix9ine

Dúhový raper Tekashi 6ix9ine je človek, ktorý veľmi dobre vie, ako vzbudiť pozornosť na internete. Momentálne sa mu to podarilo opäť, ale je prekvapením, že tentokrát sa stal obeťou. A to doslova.

ČÍTAJ TIEŽ: Tekashi vnímal Slovensko ako druhý domov

Rachel Wattley, Tekashiho priateľka a mama jeho dieťaťa bola tento víkend zatknutá polícou. Stalo sa tak po tom, čo ju videli ako v istej reštaurácii v Miami došlo k poriadnej hádke medzi ňou a svetoznámym raperom. Rachel (známe tiež pod menom Jade) mala Tekashiho niekoľkokrát udrieť, čo dosvedčovali aj drobné zranenia na raperovej tvári.

Čo na to 6ix9ine?

Napriek tomu, že Tekashi sa stal prakticky obeťou domáceho násilia, podľa informácií portálu TMZ nebol ochotný v tejto veci s políciou spolupracovať. Celú udalosť dokazujú nielen očití svedkovia, ale taktiež aj bezpečnostné kamery priestoru danej reštaurácie a policajt, ktorý v tom čase bol mimo služby.

Dúhový raper bol v čase zatknutia zároveň okamžite ochotný zaplatiť kauciu v hodnote 1500 dolárov za prepustenie Jade späť na slobodu. 

Aké má Tekashi novinky?

Za posledné mesiace sa nič zásadné z raperovej strany do sveta nedostalo. Na svoj Instagram zavesí nové veci len veľmi zriedka, najnovšie sme ho nedávno opäť mohli vidieť rozdávať peniaze alebo promovať novú súťaž. Ten najväčší mediálny humbuk pravdepodobne opäť príde až pri novej skladbe. Chceli by ste už od neho počuť nový track? Dajte vedieť.

COVER PHOTO: festivaly.eu/6ix9ine + aussiecelebs.com.au/Rachu Shrestha

Odporúčame