Téčko, Samm734, Muris a ďalší sa predstavia na akcii Hyperpunk. Na čo sa tešia vystupujúci?

Hyperpunk

Hyperpunk

Zandome, Gapex, Mishino, Téčko, Samm734, Muris a Whxiskushikime. To je zostava, ktorá sa už o niekoľko dní (6.5.22) objavia v trnavskom podniku Zelený Kríček. Hyperpunk bude s najväčšou pravdepodobnosťou jediná hudobná show svojho druhu na našom územii. Nás teší, že sa o ňu starajú chalani, o ktorých ťa na EškeRape informujeme dlhé mesiace. Možno aj roky. Nikto nevie kedy EškeRap vznikol. To sme si kúsok uleteli, lebo to tak máme radi.

Hyperpunk

Sam734 s jeho albumom Návrat domov a EP ending, Whxiskushikime a jeho Vibratixn!, Téčko so zajebanými topánkami… pardon, Špinavé Shoes. Ďalej budeš počuť tracky z Mishinovho albumu Nervy & Bolesť a Gapexov projekt CHAOS. O singloch sa nemusíme baviť, dúfam. Vystupujúci nám odpovedali na jednu otázku. Na čo sa v Trnave tešia najviac?

Samm734: Na to, že v Trnave sa dobre chytajú pokemoni a na to, že budem môcť byť s ľuďmi, ktorí ma supportujú.

Mishino: „Že budem môcť po dlhej dobe vystúpiť pred ľuďmi a to, že vystupujem s mne najbližšími ľuďmi.

gapex: Teším sa na to, že si znova zahrám. Ten pocit, keď vyjdeš na stage a ľudia si spievajú tvoje texty, ktoré  si napísal, keď si na tom bol zle je nenahraditeľný. Hlavne to tam zdemolujeme od podľahy! Aj tak všetci skapeme.

Whxiskushikime: Že sa s luďmi podelím o utrpenie.

Téčko: Teším sa na to, že to je žánrovo jediný event svojho druhu u nás.

Zandome: Bude to niečo prvé svojho druhu. Teším sa na ľudí a ten bordel, čo tam bude. Ľudia ešte nevedia ako sa táto komunita konečne ucelí a kto chce byť pri tom, musí tam prísť. A Muris tam možno bude holý.

Muris: Teším sa na pivo, ženy a na to, že tam budem (možno) holý. So Zandomem.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Mali by YouTuberi prestať rapovať? Toto sú Glebove kontroverzné názory o rape

Pre viac článkov klikaj sem. V Trnave sa vidíme.

Credits: Všetko máme od Murisa, odkiaľ to má on nevieme.

Odporúčame