Takto si ho zrejme dlho nevidel: Rytmus vo vtipnej šou odpovedal na všetko

V predošlom článku sme informovali o zaujímavých rozhovoroch, v ktorých Rytmus odpovedal na otázky, ktoré sa týkali jeho kariéry a dokumentu Tempos, ktorý v tomto období ide do kín. Teraz ti ukážeme interview tohto piešťanského rapera, ktoré nie je, povedzme, ako ostatné rozhovory, na ktoré si zvyknutý. Ale jedno je isté, dá sa na ňom veľmi dobre pobaviť. 

YouTuber Duklock v spolupráci s Vidadu vydáva vtipnú reláciu Lahôdky, kde Duklock dáva otázky svojím hosťom a ak nechcú odpovedať, musia následne zjesť pomerne netradičné jedlo, ktoré je často vyslovene nechutné až ťažko stráviteľné. Väčšinou sa jedná o špeciality, ktoré by klasickým ľuďom ani nenapadlo jesť. Častokrát to končí veľmi vtipne i keď hosťom niekedy príde nevoľno.

Rytmus taktiež dostával otázky na telo, ale ako na členovi legendárnej skupiny Kontrafakt vidieť, nemá problém odpovedať prakticky na nič. Okrem toho, Patrik sa pýtal Duklocka veľmi zaujímavé veci. Aby sme nevyspoilovali celý obsah, pripájame sem toto interview, nech si ho môžeš v pokoji pozrieť.

Rytmus bol uvoľnený, otvorený a vtipný. Ľudia, ktorí ho nemajú radi si nájdu dôvody, prečo by ho hejtili aj za toto video, niekomu jednoducho nesedí jeho druh humoru. Väčšina ale ocení jeho otvorenosť. Na Duklockovi zas vidieť, že ho rovnako nič nezaskočí, a preto celé interview je naozaj vtipné.

Samotný humor by bol ale málo, má to aj výpovednú a informačnú hodnotu. Rytmus hovorí o sociálnych sieťach, o slovenských umelkyňách aj o svojich skladbách, respektíve skladbe, ktorú by vymazal, keby mal tú moc. Nechýbajú ani otázky na súkromie.

 

Odporúčame