Používa všetko len z druhej ruky: Šikovná mladá žena si aj vlastnú svadbu vystrojila z vecí zo secondhandu!

Svadba

Svadba (Zdroj: Unsplash.com/Nathan Dumlao)

#Len si to predstav. Všetky „normálne“ obchody by prestali fungovať a ostali by len secondhandy! Je to určite príjemná predstava, najmä pre našu planétu. Nechcené a často úplne neporušené veci by dostali druhú šancu. Od oblečenia, cez módne doplnky i tie bytové, až po hračky. Je to vskutku krásna predstava, že nejaký plyšový medvedík by neskončil na smetisku, ale v objatí detských rúk. Dať šancu a myslieť predovšetkým srdcom – to filozofia mladej dievčiny, ktorú nájdeš na instagrame ako lil.bit.of.my.closet. A musíš uznať, robí to naozaj úžasne a príklad by si mal brať od nej každý z nás.

Za všetko môže jej babka

Tento nápad by nebol bez jej babičky, ktorá ju vždy učila, že sa má zastaviť pri garážovom výpredaji a taktiež, že sa má starať o ľudí okolo seba. Mladá žena strávila ako dieťa veľa času u svojich starých rodičov, ktorí ju naučili pracovať a ešte viac milovať, a to je veľká časť toho, prečo je dnes tým, kým je. Je vďačná za všetku lásku, ktorú jej babička dožičila.

Svadba v štýle „z druhej ruky“

Väčšina dievčat túži po svadbe ako z rozprávky, s krásnou výzdobou a dokonalou atmosférou a ešte dokonalejšími svadobnými šatami, no ona však myslí predovšetkým s láskou na našu planétu a aj na udržateľnosť materiálov, na čo by v dnešnej dobe mal myslieť každý z nás a je to zároveň tak veľmi potrebné. Svoju svadbu teda vystrojila v štýle vintage a samozrejme, všetko od pohárikov, cez dekorácie až po svadobné šaty a oblečenie novomanžela bolo zo secondhandu. Stoly zdobili jemné lúčne kvietky, ktoré boli vo vázach z druhej ruky, svietniky na sviečky a poháriky z umelej hmoty tiež dostali druhú šancu.

Svadobní hostia si dokonca mohli sami pripraviť wafle a určite ťa už neprekvapí ani fakt, že jej popolnočné šaty boli tiež už použité a minimálne upravené a taktiež aj jej manžel sa pýšil rovnako krásnym oblekom. Dievčina má pre každého z nás jednoznačný odkaz, že svadba nemusí ohroziť všetky tvoje úspory v banke, aby bola dokonalá.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Teleskop Jamesa Webba boduje: Pozri si vôbec prvú jasnú snímku planéty obiehajúcej mimo slnečnú sústavu

Je teda najdôležitejšie mať pocit, že človek, ktorého si berieš je naozaj ten pravý a nezáleží na tom, koľko peňazí minieš na svoj svadobný deň. Ak sa budeš inšpirovať touto dievčinou, poďakuje si ti nielen tvoja kreditka, ale najmä naša planéta.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, instagram/lil.bit.of.my.closet
Odporúčame