Špičkoví herci a skvelý režisér: Sleduj trailer na Suicide Squad, ktorý bude ďalšou povinnou jazdou pre fanúšikov DC sveta

Harley Quinn v novom traileri.

Suicide Squad v novom traileri sľubuje dávku akcie (Zdroj: youtube.com/ Movie Coverage)

#Od premiéry prvého filmu s názvom Suicide Squd ubehlo už 5 rokov. Film, ktorého hlavným ťahákom bola šialená a krásna Harley Quinn a Joker v podaní Jareda Leta si užil dosť chvály aj kritiky. Jeho hlavným zameraním bol tím „antihrdinov“ a zloduchov, ktorí museli splniť úlohu. Inak to nebude ani tentokrát. Zmena však nastala na režisérskej stoličke. Davida Ayera vystriedal James Gunn, ktorého fanúšikom filmu nemusíme špeciálne predstavovať.


Warner Bros. a HBO Max ukázali, čo chystajú v roku 2021: Sleduj prvé zábery z Godzilla vs Kong či filmu s Tomom a Jerrym


Aktuálne 54 ročný režisér má na konte filmy akými sú Strážcovia galaxie (prvá, druhá a aj tretia časť, ktorá je aktuálne v procese produkcie). Ako výkonný producent tiež pôsobil pri oboch megafilmoch Marvelu – Avengers Infinity War aj Endgame. Tentokrát sa postaral o poriadnu dávku akcie vo filme zo sveta DC, ktorý nemá núdzu o veľké hviezdy.

V roli Harley Quinn sa vracia Margot Robbie, uvidíme však aj Idrisa Elbu, Johna Cenu či Jai Courney. Fanúšikov tiež pobavilo že hlasom King Sharka (ktorý je vlastne napoly človekom a napoly žralokom) bude Sylvester Stallone. Mnohým to pripomína Vina Diesela, ktorý sa stal hlasom obľúbenej postavičky zo Strážcov Galaxie – Groota. Trailer však sľubuje poriadnu dávku akcie a je omnoho farebnejší a svetlejší ako pochmúrna prvá časť, ktorú režíroval Ayer.

Tešíš sa na pokračovanie Suicide Squad?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/ Movie Coverage
Odporúčame