Warner Bros. a HBO Max ukázali, čo chystajú v roku 2021: Sleduj prvé zábery z Godzilla vs Kong či filmu s Tomom a Jerrym

Záber z filmu Godzilla vs Kong

V roku 2021 sa môžeš tešiť aj na súboj Godzilly a King Konga (Zdroj: YouTube/Warner Bros. Pictures)

#Ešte koncom roka svet obletela správa, že štúdio Warner Bros. sa rozhodlo uverejniť všetky svoje filmy s premiérou v roku 2021 na streamovacej platforme HBO Max. Na tom by nebolo nič výnimočné, keby dátum uverejnenia nebol totožný s dátumom kinopremiéry. Otázkou zostávalo, na čo všetko sa môžeme tešiť.


Komiksoví fanúšikova sú vo vytržení: Chris Evans sa pravdepodobne vráti ako Captain America


Tá je už však dnes zodpovedaná, nakoľko štúdio uverejnilo video, v ktorom môžeme vidieť, čo všetko pre nás vlastne Warner chystá. Tešiť sa môžeš na súboj Godzilly s King Kongom, štvrtý Matrix, Suicide Squad, pokračovanie Space Jamu, Mortal Kombat či celovečerák s Tomom a Jerrym v hlavných úlohách.

Vďaka videu sme si mohli užiť prvé zábery zo spomínaných filmov, no dobrou správou je, že už čoskoro by sme sa mali dočkať aj plnohodnotných trailerov. Nezabudni preto sledovať náš web, kde ti ich prinesieme aj spolu s čerstvými informáciami. Na ktorý film sa tešíš najviac? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/Warner Bros. Pictures
Odporúčame