Štýlové poďakovanie: FCK THEM si pre ľudí pripravili online koncert

Žijeme v skutočne zaujímavej dobe, ktorá by si zaslúžila taktiež prívlastok náročná. Áno, rok 2020 je vo veľkom testom a výzvou, ale nie je jednoduchý, na tom sa zhodneme prakticky všetci. Preto je potrebné byť vďačný, čo by si malo osvojiť čo najviac ľudí. Label FCK THEM, jeden z najlepších a najsledovanejších v Československu vďačný je. Predovšetkým svojim verným priaznivcom. 

Členovia FCK THEM si včera pripravili pre svojich verných priaznivcov viac ako 20-minútový ďakovný online koncert. Vzhľadom na to, aké je obdobie, tak inak ako online formou sa to urobiť nedalo, preto je táto virtuálna podoba koncertného predstavenia niečo, čo treba určite po všetkých stránkach oceniť. Na záver sviatočného víkendu tak prišla rapová pochúťka, pričom, keď sme si pozreli reakcie priaznivcov v sekcii komentárov, či už na YouTube alebo na Instagrame jednotlivých FCK THEM členov, tak odozvy boli vo veľkej miere pozitívne.

Všetko sa nieslo v pohodovej atmosfére, pričom okrem peknej myšlienky musíme povedať, že koncert mal sám o sebe naozaj vysokú úroveň. Niet sa čo čudovať. Veď vystúpili mená ako Radikal Chef, Gleb, Saul či Marko Darmian. Svoju časť mali aj Dalyb či Zayo, ku ktorým treba určite pridať aj Taomiho, Porsche Boya, Nicholasa či Eli. V oficiálnom popise videa sa dozvedáme, že FCK THEM je skutočne vďačný za podporu, pretože rok 2020 bol pre celý hudobný priemysel naozaj náročný. O to viac treba oceniť tých, ktorí pri vás stoja aj v neľahkých časoch.

Z médií sa v týchto dňoch dozvedáme, že sa začína vo veľkom očkovať proti koronavírusu. Stále je ale veľmi skoro polemizovať o tom, kedy sa náš život aspoň ako-tak vráti do normálu, kedy budeme môcť chodiť na kultúrne podujatia, koncerty či festivaly. Musíme byť trpezliví, to, čo sa deje teraz, nie je navždy a skôr či neskôr sa skutočne na naše obľúbené akcie dostaneme. Vytrvajte.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zosnulý Juice WRLD má na novom tracku Eminema: Aká je táto posmrtná spolupráca?

Foto: FCK THEM and Friends, YouTube

Odporúčame