Študujte v Bratislave na jednej z najlepších českých vysokých škôl

Študujte v Bratislave na jednej z najlepších českých vysokých škôl

Študujte v Bratislave na jednej z najlepších českých vysokých škôl. (Zdroj: NEWTON University)

#Slovenskí študenti, ktorí museli za špičkovým vzdelaním, v oblasti biznisu, marketingu alebo aplikovanej psychológie, cestovať do Českej republiky, sa môžu vzdelávať už aj v hlavnom meste Slovenskej republiky. Svoju pobočku tu totiž otvorila 6x najlepšie hodnotená súkromná vysoká škola v Českej republike Vysoká škola NEWTON, a. s. (NEWTON University). Škola vám ponúka interaktívnu výučbu s úzkym prepojením na prax, inšpiratívne prostredie, osobný prístup a predovšetkým vyučujúcich, ktorí patria k lídrom vo svojom odbore. Týmto si získala uznanie aj v Českej republike.

NEWTON University je šesťkrát najlepšie hodnotená súkromná VŠ v Českej republike za posledných osem rokov. Od minulej jesene sa na nej môžete vzdelávať aj na Slovensku v študijných programoch so zameraním na biznis, ekonomiku, manažment, marketing i na aplikovanú psychológiu. 

Vysokej škole NEWTON, a. s. (NEWTON University), ako zahraničnej vysokej škole akreditovanej v Českej republike, bolo udelené oprávnenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky k poskytovaniu vysokoškolského vzdelávania na území Slovenskej republiky podľa právnych predpisov Českej republiky. Preto na nej aj v kombinovanej forme štúdia získate titul Bc. za 3 roky a Ing. za 2 roky v nadväzujúcom magisterskom štúdiu. Škola ponúka aj ročné študijné profesijné a manažérske programy s medzinárodnými titulmi ako MBA, MSc. alebo LL.M.

NEWTON kladie veľký dôraz na výučbu úzko prepojenú s praxou. Na škole pôsobia osobnosti, ktoré sú špičkami vo svojom odbore. Okrem iných napríklad kouč vrcholových športovcov Marian Jelínek alebo marketingový expert Karel Novotný. Výučba je praktická a interaktívna, na väčšine predmetov sa riešia témy, ktoré zažívate aj vo svojej firme. Vedomosti využijete hneď v praxi. Dôraz sa kladie na pochopenie veci a nie na bifľovanie.

(Zdroj: NEWTON University)

Aby ste školu dokázali maximálne využiť na naštartovanie úspešnej kariéry, máte na NEWTONe možnosť využívať kariérne centrum. Koordinátorky NEWTON Careers vám individuálne pomôžu nájsť vhodné pracovné stáže, trénovať silné stránky, budovať osobnú značku alebo pripraviť sa na výberové konanie pokojne aj do top manažmentu.

Škola vás tiež aktívne podporí vo vlastnom podnikaní a v rozvíjaní vašich nápadov. Medzi študentov NEWTONu patrili aj členovia elitného klubu Forbes 30 pod 30: napríklad CEO Kiwi.com Oliver Dlouhý, zakladateľ firmy Vasky Václav Staněk, investor Lumír Kunz spojený napr. s riadením online trhoviska Aukro.cz a ďalšie osobnosti. Podľa výsledkov tejto ankety prešiel NEWTONom každý 25. najúspešnejší Čech.

Na podporu súčasných aj budúcich študentov spustil NEWTON vlastný akcelerátor NEWTON Business Accelerator, ktorý môžu využíť aj študenti z Bratislavy. Pod vedením skúsenej biznis mentorky Margarety Křížovej rozviniete svoje podnikateľské nápady a získate na ne užitočnú spätnú väzbu. Tí najlepší môžu získať možnosť financovania z investičného fondu NEWTON Angel Fund.

Podajte si prihlášku na NEWTON v Bratislave čo najskôr a objavte novú dimenziu štúdia biznisu na vysokej škole. Nový akademický rok štartuje 26. septembra, buďte pri tom aj vy!

Zdroj: PR článok
Odporúčame