Strapo: Láska a slodobda sú veci, na ktorých záleží najviac

Slovenský rapper Strapo má množstvo fanúšikov, pretože je otvorený, úprimný a na nič a nikoho sa nehrá. Práve z toho istého dôvodu má aj pomerne veľa neprajníkov. Autenticita nie je pre všetkých, mnohí mu vyčítajú, že je arogantný a podobné. Strapo je ale Strapom a ostáva ním stále, či ho máte radi alebo nie, faktom ostáva, že dlhodobo patrí k československej rapovej špičke. A keď niečo nové vydá, svoje postavenie potvrdzuje. 

Strapo sa nevyhýba ani tabuizovaným témam, často sa vyjadruje napríklad k politickej situácii v našej krajine, nemá problém byť konkrétny a dáva jasne najavo, aké smery nemá v láske a prečo je tomu tak. Okrem toho, jeho titulná skladba k filmu z druhej svetovej vojny menom Správa potvrdzuje, že problematiku, o ktorej rapuje má naštudovanú, preto neznie, že by iba „mútil vodu“ a hovoril do vetra. Strapo skrátka vie, o čom hovorí. A svojich priaznivcov sa nesnaží len informovať, ale aj inšpirovať. Aktuálne sa o to pokúsil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho v tomto momente sleduje už takmer stotisíc ľudí, čo je pomerne slušné číslo.

Aktuálne sa Strapo vyjadril k tomu, že podľa jeho názoru je každá láska láskou, pričom práve tento cit, táto emócia, je v živote každého z nás veľmi dôležitá, ba priam esenciálna či nevyhnutá. Nachádzame sa podľa jeho slov v náročnej a ťažkej dobe, ktorá si pre nás pripravuje rôzne výzvy a skúšky, ktoré musíme zvládnuť, inak sa nám nepodarí posunúť ďalej. Ale Strapo hovorí, že by sme za žiadnych okolností nemali zabúdať na to, nielen láska, ale aj sloboda sú veci, na ktorých záležalo, záleží a bude záležať najviac. Dodáva, že sa ich nesmieme vzdať, teda aspoň bez boja, a že si máme vážiť lásku, ktorú máme.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tyor z Kali Records prináša energickú novinku z New Yorku (VIDEO)

Strapo vie prekvapiť, či už hudobne alebo svojou myšlienkou. Niekdajší kráľ rapových freestyle battlov podľa niektorých netvorí toľko, koľko by mohol, no o to cennejšie je, keď sa objaví na novom tracku, respektíve, keď vydá album. Sám má pomerne veľa povinností, nevenuje sa čisto tvorbe hudby, pričom blízko má hlavne k filmovému priemyslu. Preto dáva zmysel, že voľného času nie je nazvyš. V roku 2021 by sme sa od neho mohli dočkať nového albumu.

Foto: Strapo, profil Strapo na IG 

Odporúčame