Strapo chystá najväčší projekt svojho života. Čo by to mohlo byť?

Rok 2021 bude zaujímavý. To nie je názor alebo želanie, to je fakt a môžeme to sledovať aj počas neúplných prvých dvoch mesiacov tohto kalendárneho roka. Okoreniť by ho mal aj rapper Strapo, ktorý sa neobjavuje tak často ako jeho kolegovia, ale vždy, keď s niečím príde, tak minimálne určitej časti verejnosti vyrazí dych. V tomto období vraj pracuje na najväčšom projekte v doterajšom priebehu jeho života. Nikto však presne nevie, o čo by konkrétne mohlo ísť. 

Nikto nevie, čo Strapo chystá, všetci ale vedia, že je to najväčší projekt jeho doterajšieho života, sám to viackrát na sociálnej sieti Instagram napísal. K tomu ale jedným dychom dodal, že ešte niekoľko dní musí pomlčať, a že nehovoriť o tom mu robí dosť veľký problém. Absolútne sa niet, čo čudovať, veď keď sa blíži publikovanie toho najväčšieho, čo ste kedy robili, ste nesmierne zvedaví, čo na to povedia ostatní. Áno, áno, často sme zo všetkých strán masírovaní tým, že na názore durhých predsa nezáleží a treba robiť to, čo vás baví, ale keď už idete s kožou na trh, tak práve názor širokej verejnosti je to, čo je rozhodujúce, ba priam kľúčové. To vedia všetci interpreti a veľmi dobre to vie aj Strapo.

Čo by to mohlo byť? Určite to nebude iba jedna skladba alebo nejaká malá hudobná spolupráca. I keď, nikdy nehovor nikdy. Že by to bol nový album, keďže už niekoľko mesiacov sa hovorí o tom, že Strapo by mal vydať v tomto kalendárnom roku nové CD? Môže byť, ale nemusí. Treba si totiž uvedomiť, že Strapo sa nevenuje len hudbe, i keď najviac ľudí ho eviduje práve vďaka rapu. Tento rapper sa pohybuje aj vo filmovom priemysle, podieľa sa na tvorbe filmov či na dabingu známych snímok, ktoré sú prekladané do slovenčiny. Preto absolútne nemôžeme vylúčiť ani to, že to bude niečo z tohto odvetvia. Kto ale Strapa pravidelne sleduje vie, že nezvykne hovoriť iba tak do vetra a je dosť náročný na to, čo pustí von.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
LucaBrassi10x v drillovej bombe ako z UK: Je v TOP forme?

A teda, keď sám napísal, že je to najväčší projekt jeho života, tak to skutočne bude niečo, čo ľuďom vyrazí dych. A  aj keď v čase vznikania tohto textu zatiaľ nevieme, čo to je, tešíme sa na to, pretože aj naďalej platí, že tam, kde je Strapo, je aj kvalita.

Foto: Strapo, Strapo profil na Instagrame

Odporúčame