Stmívaní už aj na YouTube. Stelesňuje STEIN27 veľkú kvalitu?

Ak sleduješ českého rappera menom STEIN27 pravidelne, tak dozaista vieš, že jeho skladba Stmívaní uzrela svetlo sveta už v auguste minulého kalendárneho roka. Ak ho ale nepočúvaš vôbec alebo často, mohlo ti to ujsť. Každopádne, tento track sa dostal už aj na video platformu YouTube a očakáva, že bude mať medzi ľuďmi veľmi veľký úspech.

Prečo? Pretože popularita, ktorú má STEIN27 naberá na obrátkach. Na sociálnej sieti Instagram ho sleduje takmer 150 tisíc ľudí, je súčasťou zoskupenia rychlí kluci, ktoré je progresívne a ide s trendami a v neposlednom rade, jedná sa o jeden z najúspešnejších trackov z albumu, ktorý STEIN27 vydal počas minulého roka a nesie meno Teorie pádu.

V komentároch sa objavujú predovšetkým slová chvály, pričom sme si tam mali možnosť prečítať aj to, že toto je najlepšia pieseň, akú niekto kedy počul. Dodajme, že na feate sa objavuje interpret menom KOJO. Faktom je, že STEIN27 je veľmi zaujímavý, čo sa jeho tvorby týka, pričom treba uznať aj to, že tracky, ktoré publikuje sú kvalitné a nejedná sa o niečo, okolo čoho by bol vytváraný, dá sa povedať, umelý hype.

Ak toto meno poznáš, tak si v obraze. Ak nie, tak ver tomu, že STEIN27 má našliapnuté k tomu, aby sa pomaly, ale isto zaradil medzi najsledovanejšie a najviac populárne mená českého rapového sveta.

Foto: STEIN27, STEIN27 Stmívaní, YouTube.com

Odporúčame