Staré mamy reagujú na rap: Návrat do obdobia opíc? (VIDEO)

Staré mamy reagujú na rap. (Zdroj: YouTube/THE MAG)

#Videá, v ktorom reagujú staré mamy reagujú na rap je jednoducho niečo, čo nemôže ostať nepovšimnuté. Český portál THE MAG prišiel s konceptom, ktorý nás všetkých baví a dávame mu palec nahor. O čo v skutočnosti ide? 

Staré mamy reagujú na rap

„Ja neviem teda, neviem, čo si o tom mám myslieť. Na mňa to pôsobí ako blázninec,“ rozhovorila sa jedna zo starých mám vo videu z dielne THE MAG. Bol to začiatok jej reakcie na song „Hannah Montana“, ktorého autorom je Calin a patrí medzi najväčšie rapové hity, ktoré v tomto kalendárnom roku vznikli v Českej republike a na Slovensku. „Tieto poskoky mi pripadajú, že sa vraciame do obdobia opíc, alebo,…“ nejdeme prezrádzať viac, rovno si krátky klip pozrite aj vy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa THE MAG (@themagcz)

A to nie je všetko. Ďalšia babina, babka, babička, alebo ak chcete, stará mama (každý rodičov svojich rodičov volá po svojom), hodnotí song od Dollar Pryncea a Rytmusa „Zbohatni alebo zdechni“. Tvrdí, že podľa nej chcú raperi zbohatnúť na drogách. „Za nás niečo takéto byť nemohlo, my sme to nemali,“ zamýšľa sa a poskytuje zaujímavé generačné názory na súčasný CZ rap.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa THE MAG (@themagcz)

My si rozhodne myslíme, že koncept takýchto videí je naozaj vítaný, pričom je to jednak originálne, taktiež vtipné a v neposlednom rade nám to môže pomôcť získať lepší prehľad o tom, aký názor na aktuálne rapové dianie majú ľudia v dôchodcovskom veku. I keď, generácia rapu nie je ohraničená dátumom narodenia, skôr hudobným vkusom a tým, čo radi počúvate.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame