Disney otvára rezort inšpirovaný legendárnou Star Wars ságou: Návštevníkom ponúkne viac než ubytovanie!

Star Wars Rogue One

Nový rezort v Disney World ponúka úplne nové možnosti (Zdroj: Disney/LucasFilm)

#Snom všetkých detí (a rozhodne aj dospelých) je navštíviť rozprávkový svet Disney World. Stretnúť sa so známymi postavami, ochutnať rozprávkové jedlá a odfotiť sa pred snáď pred každým zámkom. Tento svet však neponúka len klasické rozprávky ako Ľadové kráľovstvo či Na vlásku.

Pod Disney patrí aj filmová sága, ktorá ovládla posledné tri generácie. Star Wars sa stal kultovou záležitosťou. Chcel si sa niekedy premiestniť do tohto sveta plného svetelných mečov a bojových strojov? Teraz máš jedinečnú príležitosť. Najznámejší zábavný park totiž otvára úplne nový rezort s touto sekciou.

Ubytovanie a cesta do vesmíru

Niektoré časti unikátneho zážitku sú dostupné už teraz. Môžeš sa napríklad preletieť loďou na vzdialené miesta galaxie a dokonca z nej aj strieľať na svojich nepriateľov. Prístupný je aj boj proti mohutným bojovým strojom AT-AT. Ďalšou zábavou je profesionálny výcvik v boji so svetelným mečom.

Od roku 2022 však v rezorte nastanú veľké zmeny. Pokiaľ si ochotný si zaplatiť, v rezorte môžeš stráviť minimálne dve noci plné dobrodružstva. Prejdeš sa po lodi, spoznáš mimozemské rasy a dokonca ti namiešajú aj ikonické koktaily z rôznych kútov vesmíru. Cena zážitku na celý život začína na sume 4 800 dolárov. Vyskúšal by si si túto bláznivú jazdu?

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com
Odporúčame