Stále nechápeš, že Zayo myslí na peniaze? V novom klipe je z neho BANDITA

Zayo

Zayo vydal nový videoklip (Zdroj: Instagram.com/hahacrewzayo)

#Zayo, talentovaný slovenský raper, je na hudobnej scéne aktívny prakticky neustále. V decembri minulého roku vydal úspešný album Party Week a teraz sa s fanúšikmi delí o nový singel s názvom „Bandita“ spolu s klipom, ktorý bol režírovaný Nikitou Rublevom. Tento song je zároveň aj prvou ochutnávkou z pripravovanej deluxe verzie spomínaného albumu, ktorá ponesie názov LIFESTYLE VYZERA AKO PARTY WEEK DELUXE ALBUM.

Na svetlo sveta táto deluxe verzia dorazí už 7. apríla. Okrem toho, pre tento nový song vyšiel aj vizuálne nadýchaný videoklip, ktorý bol režírovaný Nikitou Rublevom.

Príď na koncert aj ty!

Momentálne sa Zayo nachádza uprostred svojej Party Week Tour, ktorá oficiálne odštartovala 24. februára v sabinovskom Energy Clube. Po úspešných vystúpeniach v mnohých slovenských mestách ako napríklad Košice, Poprad, Nitra, Žilina, Martin, Banská Bystrica či Bratislava, nesmie zabudnúť ani na svojich českých fanúšikov. Preto plánuje aj vystúpenia v Prahe a Zlíne.

Zayo je súčasťou hip-hopovej skupiny Haha Crew, ktorá si už získala srdcia mnohých fanúšikov rapovej hudby, aj keď spoločne sme od nich v plnej zostave nič nepočuli už dlhšie. Zayove energické vystúpenia a charizmatická osobnosť ho robia jedným z najzaujímavejších rapových interpretov našešj scény, teda ak si chceš pozrieť niektoré z jeho vystúpení, určite neváhaj a navštív niektoré z miest, ktoré bude Zayo počas svojho turné navštevovať. Zoznam pridávame nižšie:

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame