Spolupráca, ktorú treba oceniť: Ektor spojil sily so Separom

Český raper Ektor vydáva nový album menom Marko, na ktorom svoje miesto dostali aj viacerí slovenskí umelci. O skladbe s Pil C, ktorá sa hneď v prvých dňoch tešila veľkému úspechu tu máme pieseň Dobrou chuť, na ktorej Ektorovi sekunduje Separ.

V posledných mesiacoch bolo takmer zvykom, že kde je Separ, tam je úspech. Skladba, ktorá bola na platforme YouTube zverejnená včera má takmer 70 000 pozretí a je pravdepodobné, že vzhľadom na to, že Ektor je veľmi populárny v Českej republike a Separ na Slovensku, tieto čísla v najbližších dňoch porastú.

Ako Slovák tak aj Čech majú dlhodobo v zuboch hejterov a neprajných ľudí, ktorí by boli najradšej, keby sa na svete nikomu nedarilo. Jedinci tohto typu si nájdu odkaz aj v tejto skladbe. Text prezrádzať nejdeme, aby sme vás o nič nepripravili.

Môžeme vám ale garantovať, že Ektor so Separom si pre fanúšikov pripravili kvalitné rapy plné dobrých rýmov, ktoré sa vás vryjú pod kožu. Z toho, čo sme zatiaľ videli, album Marko je takpovediac odsúdený na úspech na československej rapovej scéne. Či tomu tak skutočne bude, ukážu najbližšie mesiace.

Odporúčame