Spolupráca Bena a Majka Kurt stále stúpa. Jeden z najhorúcejších trackov leta?

Majk Spirit vydal pred pár týždňami nový sólový album Artist a ľudia si ho ľudovo povedané poriadne idú. Obsahuje niekoľko trackov, ktoré sú fakt výborné, pričom skladba Kurt medzi ne rozhodne patrí. Na YouTube vyšla z CD Artist medzi prvými, pričom na nej hosťuje český raper Ben Cristovao. O hudbu sa postaral DJ Grimaso a celkový produkt je fakt výborný. 

Tento track predstavovať nemusíme, pozná ho väčšina z vás a rovnako tak veľké percento z vás ho počúva na dennej báze. Majk Spirit, Ben Cristovao a Grimaso sa postarali o pieseň, ktorú sa približne mesiac počulo viac ako milión ľudí. Keď si neskôr spomeniete na leto 2020, táto skladba bude určite rezonovať vo vašich spomienkach. Nečudujeme sa.

Spokojní sú aj samotní interpreti. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram to potvrdil aktuálnou fotografiou Majk Spirit, je na nej aj s Benom, ktorý sám čoskoro publikuje pripravované EP. „Takto sa tešíme, že máme jeden z najhorúcejších singlov tejto sezóny. Ešte raz díky bro Benny Cristo za luxusnú sloku. Best album a best sound pred týždňom vo Voix Premium Audio,“ napísal Speasy.

Skutočne, táto skladba má k aktuálnemu dátumu takmer presne 1 200 000 pozretí, čo je za pomerne krátky čas naozaj výborné číslo. A stala sa akousi vlajkovou loďou Majkovho nového albumu Artist. To ani nehovoríme o tom, že téma, ktorá sa v tomto tracku rozoberá je tak reálna, že sa dotýka prakticky každého jedného z nás a padne vhod sa nad ňou hlbšie zamyslieť.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame

Odporúčame