Spokojnému Separovi sa splnil sen

Minulý týždeň sme vás informovali o tom, že slovenský raper Separ sa poriadne „namotal“ na futbal, kde ho upútala predovšetkým hviezda FC Barcelona Lionel Messi. Za necelý týždeň sa podarilo Separovi podarilo dostať do metropoly Katalánska, kde si mohol naživo vychnutať futbalové danosti argentínskeho reprezentanta Lionela Messiho.

„Obrovský zážitok, nič viac. No nič, idem pozerať druhý polčas,“ napísal šťastný Separ na svoj profil na sociálnej sieti Instagram počas polčasovej prestávky v Barcelone. Barcelona porazila Manchester United 3:0 a po výhre v prvom zápase 1:0 postúpila do semifinále prestížnej súťaže Ligy majstrov.

Separ zobral aj Tinu, obaja si kúpili dresy a zažili večer, na ktorý budú ešte dlho spomínať. Všetko sa zbehlo veľmi rýchlo. Raper pred šiestimi dňami publikoval výzvu, v ktorej žiadal svojich sledovateľov, aby mu poradili, ako by sa mohol dostať za krátky čas na zápas, ktorý je dlhodobo vypredaný.

V komentároch sa mu ozvala slovenská športová cestovná kancelária, ktorá všetko veľmi rychlo vybavila. Zaujímavosťou je, že Separ sa tejto firme odvďačil promom, pričom instagramový účet spomínanej „cestovky“ nabral v krátkom časovom intervale viac ako osemtisíc sledovateľov.

Jedná sa teda o klasickú WIN-WIN situation. Separ sa skutočne namotal na futbal, na šampióna menom Messi. Ktovie, či zážitok z Barcelony dostane priestor aj v textoch tohto rapera. Rozhodne by to bolo zaujímavé počúvanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.