Šorty má von nové EP. Toto je SÁM SEBOU: Sú tam aj Ego, Kali či Strapo

Šorty dáva o sebe, čo sa týka hudobnej tvorby, dávať stále viac, pričom treba objektívne priznať, že po stránke kvality sa posúva dopredu a pomaly, ale isto ho môžeme plnohodnotne rátať do slovenskej rap game. Moderátor, imitátor aj interpret, ktorý má obrovský talent. Poďme sa pozrieť na jeho nové EP, ktoré nesie názov SÁM SEBOU. Nájdete na ňom viac ako by ste si mohli myslieť. 

„Kamoši, starí aj noví známi, vydal som nový projekt, ktorý si vieš objednať . 7 nových trackov, 10 hostí, 5 beatmakerov. Vyšiel aj nový merch, budem vďačný za každý support,“ napísal Šorty na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho v tejto chvíli sleduje 30,7 tisíca ľudí. Toto číslo má potenciál rásť, pretože Šorty je nielen kvalitný v tom, čo robí, ale je veľmi príjemný človek, aj čo sa vystupovania týka. A to priaznivci majú radi.

Von je skladba SÁM SEBOU, ktorá nesie názov ako samotný album a hosťuje na nej Kali. Aktuálne je dvojkou v trendoch na slovenskom YouTube, čo samo o sebe potvrdzuje, aký hype sa okolo tohto songu vytvoril. „V tracku Sám sebou je Kali z dvoch dôvodov. 1. Je to extrémne populárny človek a napriek tomu pokorný, ohľaduplný a srdečný týpek držiaci sa nohami na zemi a hlavne SÁM SEBOU. 2. Od momentu ako som počul pokope moju akapelu s hudbou od Hoodini som tam počul jeho špecifický hlas, a ja mu ďakujem, že to dal tak ako to dal,“ vysvetlil Šorty v príspevku na Instagrame. Áno, aj úprimnosť je jeho veľkou devízou.

Titulnou fotografiou EP je momentka z detstva, na ktorej je Šorty a jej autorkou je jeho mamina, ktorá je taktiež osobou, ktorej tento hudobný projekt venoval. Musíme povedať, že SÁM SEBOU má plno hudobnej kvality, objavujú sam tam kvalitné beaty aj hostia, pričom jednotlivé tracky majú značnú výpovednú hodnotu. Potvrdzuje to nielen vec s Kalim, ale napríklad aj song s AJ TAK SOM TU, kde sa popri Šortym objavuje Strapo. Tento track má medzi ľuďmi veľký úspech, pretože kombinácia Strapa so Šortym je niečo, čo si získalo prakticky okamžitý ohlas.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Takto rapujú hluchonemí?! Naked Bananas udávajú trend

Skladba OUKEJ prináša aj Ega, pričom na EP nájdete aj Puerta, Adissa, Lvcasa Dopea či chalanov zo skupiny Moja Reč. Vidieť, že Šorty má s českou či slovenskou scénou naozaj dobré vzťahy, pričom aj to prispelo k tomu, že hostia na jeho hudobnom projekte mohli byť takejto úrovne. Ak ste toto EP ešte nepočuli, odporúčame, aby ste to zmenili, pretože vzhľadom na to, že sa blíži leto, tak viaceré songy zo Šortyho projektu môžu byť počas nasledujúcich týždňov naozaj populárne.

Foto: Šorty, profil na Instagrame Šorty

Odporúčame