Sopláci z Trnavy začínajú križovať mapu. Hyperpunk pokračuje v Banskej Bystrici a na Pohode

Hyperpunk v Banskej Bystrici už 18.6.

Hyperpunk v Banskej Bystrici už 18.6.

Keď sme ťa pred niekoľkými týždňami informovali o prvom Hyperpunku úprimne sme nečakali čo všetko sa môže stať. Zastávka v Trnave bola však výnimočná. Téčko, Samm734, Zandome, Gapex, Mishino, Muris a Whxiskushikime nám o svojich pocitoch pred prvým vlastným eventom niekoľko slov povedali, nájdeš ich tu.

Keďže bol prvý Hyperpunk extrémne úspešný, chalani sa rozhodli ísť koncertovať aj do iných častí Slovenska. V hre bol Trenčín, východ Slovenska, Žilina a Banská Bystrica. Možno si si už na sociálnych sieťach všimol, že medzi komunitou, ktorú si chalani okolo seba budujú, vyhrala práve Banská Bystrica. V Klub 77 sa predstavia 18.6. a to v zostave Samm734, Zandome, Mishino, razor.bl8, Gapex, Muris, brokeway a Adam The World.

Hyperpunk v Banskej bystrici
Hyperpunk v Banskej bystrici

Rovnako ako v pri prvom článku, aj teraz nás zaujímajú pocity mladých soplákov. Asi z toho správime akúsi tradíciu pri ďalších Hyperpunkoch.

Aký bol Hyperpunk v Trnave?

Samm734: Bolo pekne.

Zandome: Trnava dopadla extrémne. Bolo to pre mňa niečo jedinečné, jediné svojho druhu. Ľudia cestovali niekedy zo strašnej diaľky a ukázali nám, že niečo takéto naozaj chceli.

Muris: Za pár dní po koncerte mi písala moja bývalá, že kedy budeme v jej meste. Čiže asi super. Ľudia úžasní. Nikto z nás nečakal, že to bude až taký energický koncert.

Mishino: Trnavský Hyperpunk dopadol úžasné a prekonal všetky moje očakávania. Ľudia boli úžasní, energia taktiež nad moje očakávania a nikdy by som nečakal, že si ľudia pôjdu moju hudbu, tak ako som to tam zažil.

Gapex: Trnava môj hometown. Ľudia boli extrémne super, ale nabudúce by mohli byť všetci holí. Chcem pivo.

razor.bl8: Fu.

Adam the World:  V Trnave som hral pár remixov a featov so Samom, celý čas som bol na pódiu a bolo to riadne. Trnava bola skvelá, miloval som tú atmosféru.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ben Cristovao a Calin oživili legendárny hit "Prší, prší" (VIDEO)

Na čo sa najviac tešíš v Banskej Bystrici ?

Muris: Na to, že spím na hoteli vedľa Gapexa. A vlastne aj na show .

Mishino: Na Banskú Bystricu sa teším hlavne pre to, to je pre mňa úplne cudzie mesto, noví ľudia a som zvedavý ako to dopadne. Budem hrať v kravate a dúfam, že Muris bude hrať holý. Bez toho tam ani neprídem

Gapex: Som veľmi zvedavý čo prinesie Banská Bystrica. Neznamý priestor, noví ľudia, nový vibe. Veľmi sa teším a dúfam, že budeme schopní dať ľuďom maximum. Ale však aj tak neprídem.

razor.bl8: Na hudbu a ľudí.

brokeway: ako brokeway sa na hyperpunk v banskej bystrici najviac tešíme na brokeway

Samm734: Bude veľmi pekne, teším sa na vas #swag + mám crush na Murisa.

Adam The World: Show je show, asi nie je nič špeciálne. Maximálne to, že teraz hrám sám. Chcel by som to spraviť lepšie ako keď som len robil hypemana. Rovnako ako so všetkým, chcem to spraviť ako nejaký zážitok. Niečo viac ako len show.

Zandome: Do Banskej Bystrice sa teším hlavne na to, že si zahrám v úplne novom meste a na to, že môžem zahrať 2 unreleased tracky z môjho chystaného EP.

Okrem toho sa chlapcom podaril aj ďalší obrovský úspech, no k nemu teraz písať nebudeme nič. Všetko nájdeš na tomto odkaze. Sopláci si fakt robia čo chcú.

Lístky v prvých dvoch vlnách sú už vypredané, no na mieste budú.

Pre viac informácií o Hyperpunku klikaj na ich oficálny profil na IG.

Pre viac článkov z našej dielne zasa klikaj sem.

Credits: Hyperpunk/Muris I

 

 

 

Odporúčame