Sober opäť experimentuje so zvukom a vydáva CYBERLOVE2

sober cyberlove 2

sober cyberlove 2

Nie je to tak dávno, čo Sober vydal jeho projekt CYBERLOVE, ktorým príjemne prekvapil. Tento sound sa stáva populárny aj na Slovensku a my sme radi, že si ho začínajú púšťať aj ľudia, ktorí skôr pi#ovali. Sober pred niekoľkými dňami aj CYBERLOVE2 a my sme po týchto dlhých sviatkoch radi, že sme sa k nemu konečne dopracovali. For the record, tieto sviatky boli len jedna dlhá afterka.

Ale EškeRap je späť, zas a znova. Možno si pamätáš, že pred niekoľkými dňami sme skladbu To Čo Chcem exkluzívne leakovali na našich profiloch na Instagrame. Logické je, že už si túto skladbu vypočuť aj celú. Sober nám o projekte napísal pár slov, ktoré ťa môžu zaujímať. Možno ťa prekvapí, že tento projekt vznikol za menej, ako jeden mesiac.

„CYBERLOVE2 som začal tvoriť hneď po prvej časti. Celý projekt som zbúchal za cca 2-3 týždne. Bolo by to skôr, lenže nemám štúdio a musim nahrávať doma, kde moc kľudu nie je. Celý projekt CYBERLOVE2 je z lásky k môjmu dievčaťu a čo sa týka celkového štýlu hudby, tak je to niečo experimentálne. Myslím si, že som sa celkom našiel. Už som to asi spomínal. Jediný feat na EP je, samozrejme, Samael Morningstar,“ napísal nám pred pár dňami. My sme však nevládali dýchať, nie tak písať články. Taký je život.

„Ďalej by som chcel spomenúť Murisa, ktorý produkoval skladbu To Čo Chcem. Šikovný talentovaný chalan a hlavne super človek, dobre sa s ním spolupracuje,“ uviedol na adresu mladého beatmakera z Trnavy.

Celý projekt môžeš streamovať na odkaze priloženom vyššie. Viac článkov o mladých talentoch nájdeš na tomto odkaze.

Credits: Sober IG

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *