Spomienka, ako Snoop Dogg mieril na Mac Millera zbraňou (VIDEO)

Pamätáte si ešte, keď Snoop Dogg mieril na Mac Millera zbraňou a on mu to opätoval? Nie, nevymýšľame si. Poďme si to spoločne pripomenúť. Ak ste v tejto chvíli trochu zmätení, nečudujeme sa vám, ale čoskoro to prejde. Sľubujeme. 

Snoop Dogg, Mac Miller a zbrane

Skutočne je reč o momente, kedy rapperi Snoop Dogg a Mac Miller na seba mierili strelnými zbraňami. A nie jednou alebo dvoma, ale hneď viacerými. Nebudeme zbytočne zdržovať, poďte sa na to pozrieť, aby ste si nemysleli, že v redakcii berieme nelegálne látky. Nie, nie je to pravda.

@movieclips.111 #scarymovie #scarymovie5 #scene #netflix #movieclips #movie #filmclips #film #fyp #fy #foryoupage #foryou #clips #clip #snoppdog ♬ original sound – MovieClips

Reč je o tejto scéne z filmu Scary Movie 5, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 2013. Ako Snoop Dogg, tak aj Mac Miller sa v ňom predstavili, pričom boli členmi nesmierne vtipnej scény. Raz darmo, známa paródia na hororové snímky vždy vedela, ako pobaviť. I keď samozrejme, nie je to každého šálka kávy, ale to je úplne prirodzené.

Nemôžeme si pomôcť, keď Maca takto vidíme, spomenieme si na to, že od roku 2018 už žiaľ nie je medzi živými. Je to jeden z interpretov, ktorí opustili tento svet skôr, ako mali. Mal iba 26 rokov. Môžeme však aspoň konštatovať, že jeho hudobný odkaz ostáva večný.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: IMDB

Odporúčame