Koľko jointov vyfajčí Snoop Dogg za jeden deň?

Zaujímalo vás niekedy, koľko jointov Snoop Dogg denne spotrebuje? Teraz máte ideálnu príležitosť to zistiť.

Denná spotreba prekvapí

Nie je tajomstvom, že Snoop je veľkým vyznávačom marihuany a netají to ani samotný interpret. Aktuálne sa predstavil v podcaste s Marthou Stewart, kde sa o svojej záľube, za ktorú by na Slovensku sedel za mrežami dlhé roky, rozhovoril. Otázka, ktorá všetkých zaujímala, bola: Koľko jointov denne si Dogg dá?

„Záleží to samozrejme na situácii, ak natáčam pre televíziu, je to približne 15 jointov za deň. Ak robím novú hudbu, tak cca 25 jointov za jeden deň,“ povedal Snoop. Nebudeme si klamať, sú to poriadne čísla, pričom samozrejme vám neodporúčame, aby ste tohto ikonického rappera napodobňovali. Keď už pre nič, tak aspoň kvôli možným problémom so zákonom.

„Ak robím novú hudbu, tak cca 25 jointov za jeden deň.“

Snoop Dogg stále tvorí

Nie je to len marihuana, Snoop sa stále venuje aj novej hudbe. Aktuálne sa vo veľkom hovorí o jeho skladbe „Crip Ya Enthusiasm“.

Snoop Dogg v tomto prípade nepoužil v songu iba pasáž či útržok z danej televíznej série, ale známu pieseň z tradičného amerického seriálu Curb Your Enthusiasm posunul do úrovne kompletného songu. A ten beat, ktorý je tam použitý, wow, veľká kvalita.

Tu si to môžete pozrieť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Variety

Odporúčame