SMART je veselý divoch v zdanlivo apatickej telesnej schránke (VIDEO)

SMART je veselý divoch v zdanlivo apatickej telesnej schránke. To je veta, ktorá vás možno na prvý pohľad zmätie, ale nebojte, čoskoro vám dá zmysel. Smart patrí medzi najzaujímavejšie postavy slovenského rapového sveta. Aktuálne bol hosťom v Sajfovej šou Level Lama.

„Dvaja skúsení vlci sa rozprávajú o živote, kariére, hudbe a humore. SMART je veselý divoch v zdanlivo apatickej telesnej schránke. Vďaka, že si došiel a vám želám príjemnú zábavu,“ napísal Sajfa v popise videa na YouTube.

⇒ Predpredaj albumov a merchu DMS nájdeš keď KLIKNEŠ SEM

Reakcie fanúšikov na seba nenechali čakať. Smart je zárukou odľahčenia a zábavy. Na nič sa nehrá, nemá veľkohubé výhlasenia. Je vtipný a cítiť, že je aj skúsený. Hovorí o viacerých témach, z ktorých vás možno niektoré prekvapia.

Ak máte 25 minút času, tak toto video je niečo, čo by ste rozhodne mali vidieť. Sajfa je jeden z najväčších profesionálov vo fachu. A vidieť ho v kombinácii so Smartom, to je niečo, čo chcete.

Obaja hrajú populárnu videohru Mortal Kombat. Pre niektorých známu ako „to, kde stláčaš, všetko, nech sa lepšie biješ“. A ak by ste chceli Smarta počuť častejšie, je tu ďalšia alternatíva. Môžete si ho naladiť v podcaste, ktorý nesie názov Nezmyselná trojica. A okrem Smarta v ňom vystupujú aj moderátorka Becca a hypeman Osťo.

Ostatné: Ak vás zaujíma, čo má nové Strapo a čo odkazuje svojim fanúšikom: Kliknite na tento odkaz. Čoskoro by sme sa od neho mohli tešiť na novú hudbu.

Photo credits: LVL Lama, YouTube

Odporúčame