Slamená kabelka je módnym hitom tohto leta: Máš ju už aj ty?

#Toto leto by si si mala rozhodne zaobstarať originálny módny doplnok, ktorým je slamená kabelka. Túto sezónu je módna najmä malá, guľatá slamená kabelka. Je skvelým doplnkom, najmä pokiaľ si do mesta neberieš veľa vecí.

K slamenej kabelke sa rozhodne hodia sandáliky na platforme, no nič nepokazíš ani obyčajnými žabkami. Kombinovať ju môžeš takmer s čímkoľvek, hodí sa najmä k dlhým, vzdušným, letným šatám ale aj kraťasom či crop topu.

Nezabúdaj na detaily

Slamenú kabelku si určite zamiluješ hneď z niekoľkých dôvodov. Je ľahká, takže ju na pleci nebudeš ani cítiť. Do tvojho letného looku vnesie akýsi retro štýl a k tomu všetkému sa veľmi ľahko kombinuje. Tiež si môžeš vybrať z rôznych variánt – slamené kabelky s dlhým remienkom cez prsia či  malé kabelky do ruky.

Pokiaľ ti obyčajná slamená kabelka príde nudná, skús ju ozvláštniť rôznymi detailami. Dnes už v obchodoch nájdeš kabelky s doplnkami ako sú perličky, strapce či kvety. Alebo si na ňu uviaž farebnú šatku, ktorá môže ladiť s tvojím oblečením.

Doplnky by nemali byť veľmi výrazné

Pokiaľ chceš, aby kabelka v tvojom outfite vynikla, nemala by si používať výrazné doplnky. Zabudni tak na obrovské náhrdelníky či zbytočne prezdobené a veľké opasky. V jednoduchosti je predsa krása. V lete sa do vlasov hodia kvetované čelenky, ktoré sú skvelým doplnkom nielen na festivaly, ale aj na bežné dni do mesta. S farebnosťou čelenky a veľkosťou kvetov by si to ale nemala preháňať.

Slamená kabelka v kombinácii s dlhými, letnými bielymi šatami spraví z teba éterickú bytosť. Doplň ich ľahkými, remienkovými sandálikmi v čiernej, béžovej alebo bielej farbe a klobúkom v rovnakej farbe. Na pláž by si mala voliť žabky alebo sandále bez podpätku.

Odporúčame