SKY-T z modro-bieleho mesta ti povie o hoode či džungli

Niekedy sa zdá, že na Slovensku má rap rád skoro každý. Samozrejme, vieme, že to tak s určitosťou nie je, ale v našej krajine je skutočne veľa-veľa ľudí, ktorí majú tento hudobný žáner v láske. Jedným z nich je SKY-T, rodák z mesta Martin, ktorému sa vám dnes pokúsime čo najdetailnejšie priblížiť. Mali by ste dávať pozor, je možné, že o ňom ešte budete počuť. 

Sedíme v hoode je track, ktorý je viacerým z nás či z vás blízky. O nahrávanie sa postaral STARMUSICSTUDIO, mixmaster bol Roman Zámožný. Beaty? Mix/Master: Roman Zamožny BEATDEMONS. Kamerou a strihom prisiel Viliam Drab a autorom rapu a textu je raper SKY-T.

Pochádza z mesta Martin, ktoré je známe hlavne modro-bielym hokejovým klubom a skvelou prírodou. Na svoje korene je hrdý a nezabúda na ne, rovnako tak videoklipy k trackom sa prevažne odohrávajú v centre turčianskeho regiónu.

Track Sedíme v hoode bol nahrávaný v bratislavskom štúdiu, druhý v Pezinku. Samotný umelec o sebe hovorí nerád, nechce sa totiž chváliť a ani znieť namyslene. To je logické, veľa mladých či začínajúcich raperov totiž robí túto chybu.

Najradšej je, keď zaňho hovorí jeho hudba. Ak by si si chcel pozrieť Tomáša na sociálnych sieťach, určite si pozri jeho Instagram, kde možno viacej pochopíš, aký je to človek a aké sú jeho záľuby, prípadne, čo robí vo voľnom čase a možno aj ako vznikajú jeho hudby, texty či klipy.

https://www.instagram.com/tomas.skyt/ 

V svojom BIO má veľavravný citát z kultového filmu Pulp Fiction, ktorý predniesla postava Vincent Vega – Nekoukej na me tak laskave, uplne ten pohled cejtim.

Odporúčame