Sima ďakuje, ale posúva sa vpred: „SÁM“ je song, ktorý nám otvára srdcia

Sima v novom songu. (Zdroj: Instagram/simonahegerova)

#Keď niečo slovenská interpretka Sima vydá, je takmer isté, že to bude mať široký záber. Dávno ju nepočúvajú iba mladé dievčatá a ženy. Svojich fanúšikov má medzi všetkými pohlaviami a v každej vekovej kategórii. Kvalitu (a taktiež popularitu) potvrdzuje aj v novom songu „SÁM“.

Sima sa neustále zlepšuje

Niektorí ľudia si Simu pustia už len preto, že je to Sima. Z nášho pohľadu si ale song „SÁM“ zaslúži pochvalu. Nechýba mu výpovedná hodnota (rozoberá sa téma lásky, ktorá je večná a dotýka sa nás všetkých, nebudeme si klamať), pričom osobitným highlightom je frázovanie, v ktorom táto šikovná interpretka patrí v našich končinách k absolútnej špičke. Celkovo, „SÁM“ má dobrý flow aj spád.

Rozfúkal vietor naše plány, v mojej hlave ťa už ďalej nenechám

Dá sa konštatovať, že sa nenudíte ani v jednej sekunde. Okrem toho, celý track posúva do ešte vyššej úrovne videoklip. Známkou kvality sú aj views na YouTube, za pár dní ich tam Sima má viac ako 132 tisíc a toto číslo naďalej stúpa.

Patrí sa dodať, že produkčne sa o skladbu postarala, ako to už býva u Simy zvykom, dvojica H0wdy & Gajlo. Beat, zvuk či hudba celkovo sú v tomto prípade na vysokej úrovni. Skutočne, keď sa zameriate na jednotlivé tóny, má tento track čo-to do seba. Samozrejme, Sima mu dodáva osobitú kvalitu. Mix a master je v podaní Maiky Beatza, pričom videoklip vytvorila produkce Beze Strachu (režírovala ho Annie Rat). Shout out každému, kto priložil ruku k dielu (mená nájdete v popise na YouTube). Takto nejako má vyzerať prepracovaný, moderný song.

Sima znovu potvrdila, že si udržuje vysokú úroveň všetkého, čo publikuje. Koniec koncov, tak by to aj malo byť. Počet slabých miest v jej tvorbe je naozaj na minime. Preto nebude prekvapením, keď aj ďalšia skladba, ktorej sa od nej dočkáme, bude obdobne pútavá, ako je tá aktuálna.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame