Si producent? Chceš cez nás predávať svoje beaty? Prečítaj si článok!

Už pred pár týždňami sme avizovali novú sekciu, ktorá pribudne v našom shope. Pôjde o sekciu, kde si budú môcť producenti umiestniť svoje beaty, svoju tvorbu. Touto sekciou priblížime aj nákup beatu pre interpretov (najmä začínajúcich), priamo na mieru.

Už o pár dní spúšťame túto sekciu, do ktorej sa môže zapojiť každý producent, stačí nás kontaktovať, poslať nám nejaké ukážky svojej tvorby, poprípade svoj SoundClound, a môžme začať. Sekcia bude jednoduchá. Každý producent bude mať svoj vlastný „priečinok“, v ktorom budú beaty, ktoré ponúka na predaj + samozrejme ku každému beatu bude cena, za ktorú sa podmaz predáva. Cenu si samozrejme určuje každý producent sám. Predávajúcich však budeme selektovať po súkromnej komunikácií, keďže už po prvom článku sme dostali nával správ. Záujem predávať na webe, ktorý mesačne navštívia desaťtisíce ľudí, je pochopiteľne veľký.

Aké sú podmienky predaja?

Jednoduché! Keďže ako projekt predávame oficiálne, s faktúrami, každý producent s nami musí uzavrieť jednoduchú zmluvu (kvôli daniam). Dane odvádzame my, Vy máte len čistý zisk zo stanovenej ceny beatu. Viac informácií sa dozviete už v súkromnom chate s nami.

Ako bude prebiehať predaj?

Po tom, čo si niekto beat kúpi, bude vystavená faktúra, a zaslaný link, na ktorom si môže daný beat stiahnuť, poprípade priamy kontakt na producenta, ktorý vám daný podmaz pošle priamo (napríklad na email).

Na aký email kontaktovať Rap Generation, ak chcem predávať beaty?

generaciarapu@gmail.com (poprípade facebook stránka, ale preferujeme email!). Všetko nájdete aj v našej sekcii Kontakt!

Budú na predaj beaty aj od populárnych producentov?

Áno! Podarilo sa nám dohodnúť aj viacero známejších producentov, ktorí produkujú aj pre najlepších raperov na našej scéne. O akých chalanov pôjde? Nejaké beaty hodí Dualit Beatz (produkoval napríklad Nerieš ft. DMS – 10 minút), či kúpiť sa bude dať podmaz aj napríklad od Abeho z H16. Všetky mená a ponuka beatov bude zverejnená v deň otvorenia sekcie.

 

Základné informácie teda viete, budeme čakať na vaše emaily! Neváhajte nás teda kontaktovať.

 

 

Odporúčame