Sexy príbehy: Ako náš vianočný rituál vyvrcholil prekvapením pre dospelých

Vianočné milovanie

Tieto Vianoce sme sa rozhodli byť odvážnejší (Zdroj: GettyImages)

#S očakávaním sa teším každý rok na chvíľu, keď sa na adventnom venci rozžiaria štyri sviece. To už pohodlne stačí k tomu, aby nebolo potrebné žiadne svetlo a aby bolo možné predvianočný stres vymeniť za milostné dobrodružstvo. Je to taký náš každoročný rituál. S Aďou máme radi živé a zážitkové darčeky. Pokojne aj pred Vianocami.

Všetko to začalo erotickou hrou. Takou trápnou, detinskou, ktorú dostanete z recesie ako svadobný dar od spolužiakov. Ale všetko ňou iba začalo. Jeden adventný večer sme ju otvorili a prezreli si kartičky úloh.

„Dosť trápne,“ povedala Aďa a so zhnusením odhodila hrací plán. Mala pravdu. Bolo to niekde na pomedzí vtipu a nechutnosti.

„Keď už ale je chuť, mohli by sme si vymyslieť svoje vlastné hry, čo povieš?“ navrhol som.

Iba sa usmiala a ja som vedel, že viac súhlas nepotrebujem.

„Čo tak začať striptízom?“ navrhol som. Aďa sa rozosmiala. „Ale ideš prvý,“ povedala. Ja som neváhal, pustil hudbu a po malých častiach začal zhadzovať oblečenie. Bolo to miestami smiešne, miestami hravé, no pre oboch od istej chvíle vzrušujúce. A to bol náš prvý rok pri rozžiarenom adventnom venci. Vystriedali sme sa v striptíze a potom skončili divokým sexom na gauči. Dodnes nám ostali na sedačke jemné fľaky ako spomienka na noc plnú rozkoše.

To nebolo všetko. Na druhý rok sa nám tá spomienka opäť vynorila, na tretí takisto a zrazu z toho bolo pravidlo pri rozsvecovaní adventného venca.

Tento rok som bol pripravený. Pod županom, ktorý náramne pripomínal oblečenie Santa Clausa, som nemal nič. Ani Aďa však nenechala veci na náhodu. Prišla zo spálne nahodená v čiernom, že by pokojne zahrala aj čertovu nevestu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Sexy príbehy: Nikto neveril, že my dvaja budeme pár, dnes sme spolu zažili niečo neopakovateľné

Zažali sme štyri sviečky na venci a chtivo som ju chytil za zadok v tom priliehavom latexovom oblečení. Samodržky krásne dotvárali jej vzrušujúci a atraktívny zjav. Zároveň tak trochu temný, keďže boli temné ako jej linky na očiach. Vzrušovala ma svojou vizážou. Teplé svetlo sviečok unikátne dokresľovalo naše telá. Pohľady boli ešte horúcejšie a Aďa bez slova siahla pod župan.

„Hmmm, niekto je tu už pripravený,“ povedala, len čo zašla rukou na môj penis. Bol som tvrdý a vzrušený od prvej chvíle, ako som ju zbadal vstupovať do obývačky. Bolo to krásne, ako dokonale sme si sedeli vo veciach sexu.

Kľakla si predo mňa. Župan som už mal roztvorený, rukami mi prešla po bruchu a penis vzala do úst. Celý ho krásne oblizovala. Priam sa vyžívala v tom, ako ho môže hltať.

Ja som jej pritlačil hlavu a ona si ma posúvala v ústach stále hlbšie a hlbšie. Bolo krásne cítiť, ako do nej prenikám, ako si to užíva.

To však nebolo všetko. Takto nemalo vyzerať naše finále.

Z vrecka župana som vybral dve tmavé laná.

Vedel som, že to bude tu v obývačke. Pretože tu to bolo každý rok. A presne som vedel, kde jej uviažem ruky o gauč, aby som ju znehybnil, ale aby ma stále dokázala vzrušovať svojím okrúhlym zadočkom.

Ako mi to robila ústami, chytil som jej jednu ruku a ovinul zápästie slučkou. Druhé zápästie som jej priviazal rovnako. Ani sa ma nepýtala, čo robím, len omnoho intenzívnejšie kĺzala po mojom úde a začala si trieť odhalenú mušličku. Bola vzrušená z novej adventnej hry.

Potiahol som za laná a zdvihol ju tým na nohy. Otočil som ju k pohovke a predklonil. Obe ruky som jej pevne uviazal o tyčky, ktoré držali hlavové opierky

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Sexy príbehy: Nikto neveril, že my dvaja budeme pár, dnes sme spolu zažili niečo neopakovateľné

Stála rozkročená, prehnutá v páse. Začal som jej masírovať zadok. Neskutočne ma vzrušovali tie jej krásne odhalené polky. Zaboril som si tvár medzi ne. Nasal tú horúčosť jej ženskosti, kde som cítil vzrušenú mušličku, ako nádherne tečie. Priložil som k nej jazyk a jemne ním otvoril pysky. Aďa sa zachvela. Obaja sme boli pripravení.

Pevne som jej zovrel boky v dlaniach. Priložil penis k jej pyskom a pomaly do nej vošiel.

To prenikanie, mľaskanie našich tiel a horúčosť spojenia. Preto som nedokázal odolať tomu pocitu vnikať do nej znova a znova.

Prirážal som ako zmyslov zbavený. Aďa občas mykla zviazanými rukami a to ma vzrušilo ešte viac. Rovnako ako ju, keď som jej chytil prsia a prstami dráždil bradavky.

Uspokojila sa prvý raz. Druhý raz sa jej roztriasli nohy a takmer sa na nich neudržala. Mala silný orgazmus, pri ktorom takmer vytrhla hlavové opierky, ale vydržali.

Vnikal som do nej zas a znova. Keď som sa urobil aj ja, vkĺzol som pod ňu. Olizoval som jej telo, láskal ju. Pozeral do jej roztiahnutých zreničiek.

„Bolo to krásne,“ vzdychla.

„Už ma môžeš odviazať,“ šepla. Pozeral som na ňu s úsmevom.

„Prosím,“ vydala zo seba ston.

Môj úsmev bol opäť širší a penis mi začal znovu pulzovať novým vzrušením. Doteraz to bola príjemná hra. No konečne som v sebe prebudil zlého chlapca. Jej prosby spôsobili, že penis som mal skutočne ako z kusu ocele.

Nechápavo sa na mňa pozrela. Chytil som ju za vlasy a otvoril jej zadok. Náš adventný večer sa konečne začínal. Práve teraz.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame