Sexy príbehy: Nikto neveril, že my dvaja budeme pár, dnes sme spolu zažili niečo neopakovateľné

laska

Bolo to krásne, neopakovateľné, priam dokonalé (Zdroj: Unsplash/Dainis Graveris)

#Som vďačná za každú chvíľu v jeho náručí. Keď sa ma prvý raz dotkol, pobozkal mi pery a mne sa rozhoreli líca aj uši. To bolo tesne po stužkovej a nikto neveril, že my dvaja budeme pár. Ani ja som tomu nedávala veľké šance. No zrazu som cítila Tomášov jazyk v mojich ústach, na tele mi stáli asi všetky chlpy a jemu stálo aj niečo iné.

Často myslím na tieto chvíle, keď sme spolu sami. Doma, po toľkých rokoch. Že nám už ani nevadí, keď máme na sebe len tepláky. Kedysi by som sa pred ním neukázala v teplákoch ani za svet. Nieto ešte v takých, čo so mnou piekli na obed koláče a je to na nich aj vidieť. Do prania však pôjdu až zajtra. Ale dnes som túžila, aby mi ich dal dole on.

Pohladila som ho po ruke, usmial sa na mňa. Bylinkový čaj nám v hrnčekoch krásne voňal. Svetlo sviečok blikalo. Bol to bežný večer, akurát tie sviečky som sem dala naschvál. Vždy, keď si spomeniem na našu prvú pusu, vráti ma to do romantických čias. Chcem Tomášove dotyky, chcem ho cítiť, chcem ho vnímať ako vtedy. Keď sa mi začne chvieť celé telo, nabehnú mi zimomriavky a jeden od druhého sa nebudeme vedieť odtrhnúť.

Chcela som ho, túžila som po ňom. Jemne som si nadvihla nočnú košeľu. Lem samodržiek mi vykukol, akoby náhodne. Lenže dnes večer nič nebolo náhodné. Presne som vedela, čo na neho zapôsobí. Položil pohár s čajom na stôl, pozrel sa na mňa s jeho rozšírenými zreničkami. Hovorili za všetko. V jeho očiach bola opäť iskra, vášeň, bol nadšený, že sa ma opäť dotýkal a prechádzal mi rukou po nohe odetej v jemno silóne.

„Si krásna, “šepol mi do ucha a pritom mi jemne ovoňal pramienky vlasov. Zbožňujem to, ako ma ovoniava, ako mi venuje pozornosť. Ako ho samotná vôňa mojej pokožky dokáže vzrušiť.

Pobozkal ma. Už nie tak nesmelo ako kedysi na stužkovej. Stále to však bolo plné vášne, nežnosti, a pritom Tomášovej živočíšnosti, ktorá bublala pod povrchom nežného chlapca. A to sa mi na ňom páčilo.

Len čo sa mu stoporil penis, už to zďaleka nebol milovník počítačov. Bol to vášnivý alfa samec, ktorý ma vždy vedel uspokojiť. Len čo sa mi dotkol pyskov, rozochvela som sa. Vedela som, čo budem o malú chvíľu prežívať. Keď do mňa vstúpi.

Dnes som už nepotrebovala nič viac. Ani ďalšiu predohru. Nohavičky som mala kompletne vlhké. Aj tie som si dala len preto, aby som ho trochu zvádzala. Aby, len čo mi zdvihne nočnú košeľu ešte vyššie, som už nebola celkom nahá. Miloval na mne čierne čipkované veci a ja som ho dnes chcela potešiť. Napríklad aj tým, že som mu siahla do rozkroku a chytila jeho horúci a stoporený penis.

Vedela som, ako ho teší jemná masáž, od žaluďa až po semenníky. Mala som ho úplne v hrsti, doslova, a užívala som si ten pocit, ako mi hlasno vzdychal do ucha. Cítila som jeho vzrušenie a to vzrušovalo mňa. Podobne ako dotyky, ktorými ma zasypával, zbožňovala som jeho horúce a pevné ruky na mojom nahom tele.

Stiahol mi nočnú košeľu a ja jemu tričko. Konečne sa nám stretla nahá pokožka. Naše prsia, bradavky sa o seba jemne obtreli. Tie moje už stáli v dokonalom pozore. Zaklonila som hlavu a zviezla sa na gauči pod neho. Uchopil mi telo, akoby som bola len bábikou v jeho moci. Presne tak sa mi to teraz páčilo. Presne tak som to chcela. Byť len jeho, nech sa ma zmocní.

Jeho teplý dych som zrazu cítila na mojej vagíne. Odhrnul nohavičky a jemne mi oblizol pysky. Bola som dokonale mokrá.

„Milujem, keď si vzrušená,“ povedal a jazyk do mňa vnoril ešte hlbšie. Cítila som, ako mu moja šťava steká po tvári. Bolo to také vzrušujúce.

Zubami uchopil moje nohavičky a stiahol ich dole. Ani som sa nebránila, len som zdvihla nohy, aby sa ich čo najskôr zbavil.

Chcela som len, aby ma bozkával po tele. Aby mi lízal moje bradavky. Zrazu mi pozeral do očí. Prudko dýchal, naklonil sa nado mňa a ja som ho objala stehnami. Jemne nadvihla panvu a konečne do mňa hlboko vnikol. Pomaly a nadoraz. Presne to bol jeho štýl. Otvoriť ma celú a celú naplniť. Zapadli sme do seba so slastným mľasknutím našich tiel. Obom nám bilo srdce ako o preteky. Naše hrudníky sa treli a my sme nahí na sebe ležali ako dve zauzlené dážďovky. Pomaly sa vo mne hýbal. Stonala som rozkošou, bola som na vrchole blaha.

Tomáš prirážal. Otočil si ma a ja som vysadla na neho. Sedel na gauči a ja som na ňom jazdila ako spanilá jazdkyňa. Nechcelo sa mi prestať. Obaja sme vzdychali a pritom sme si užívali jeden druhého. Nahí, vlhkí, všetko bolo také dokonalé, ako len mohlo byť.

Ani sa mi nechcelo odísť do spálne. Vlastne nebolo treba. Tam sme sa milovali často a malá zmena nám mohla iba prospieť.

Hladil mi nohy v samodržkách a ja som cítila, ako vo mne pulzuje jeho penis. Bola som extrémne vzrušená a keď sa mi dotkol klitorisu, tak som prakticky okamžite explodovala.

Orgazmické kŕče sa hnali mojím telom ako záprah splašených koní. Zatvorila som oči a užívala si, ako mojím telom šklbe potešenie.

Prsty som zaborila Tomášovi do pliec. Iba vzdychol. Pohol sa smerom do mňa, prisadla som ho ešte viac, stlačila v sebe a vychutnala si, ako prudko do mňa vystrekol.

Bolo to krásne, neopakovateľné, priam dokonalé.

Presne také, ako sme to obaja chceli a túžili zažívať.

Vždy a pokojne aj každý deň.

Zapla som televízor a ostala nahá, skrútená v jeho náručí. Presne tak som bola šťastná. Keď som mala jeho. A vtedy som nepotrebovala na sebe nič iné.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame