SETWO sa pýta KOĽKOKRÁT? 20-ročný raper ti má čo povedať

Pokračujeme v dávaní šancí mladým raperom, ktorí chcú svetu niečo povedať a zviditeľniť sa. Dnes bude reč o chlapcovi menom SETWO, ktorý má len 20 rokov, ale potenciál mu rozhodne nechýba. Prezentuje skladbu KOĽKOKRÁT?! a hovorí nám o jeho príbehu, ktorý vás zaujme. Poďme si ho teda predstaviť.
Kto je SETWO? „Mám dvadsať rokov, môj pseudonym je Setwo, ktorý je odvodený z priezviska. Volajú ma tak už dlhé roky. Hudbu počúvam od útleho veku, rap konkrétne asi od deviatich rokov. Odvtedy mi hral v ušiach stále častejšie a častejšie. Dnes takmer stále, ale vypočujem si aj iné žánre a typy hudby. Hudbe sa aktívne venujem od leta.“ Od leta ešte veľa času neuplynulo a je jasné, že ak chce Setwo preraziť, čaká ho dlhá cesta, no ako sa hovorí, každý niekde musí začať a v začať v 20 rokoch je pomerne optimálne.
„Konečne som sa dokopal k tomu, aby som stovky textov začal posielať medzi ľudí. Odštartoval som to premiérovým trackom RIEKA, kde je na feate Fanatik. Track vyšiel v posledný augustový deň a dodnes ho videlo takmer jedenásťtisíc ľudí. Ohlasy boli v drvivej väčšine pozitívne, čo mi dodalo ešte viac sily, motivácie a chuti,“ hovorí sympatický mladík, ktorý na prvý pohľad vie, čo chce dokázať.
„Od prvého tracku som rozpísal mnoho textov, jeden dokončený a podľa mňa hodný vypočutia išiel von deviateho novembra pod názvom KOĽKOKRÁT?!. Je to moje prvé sólo. Nahrával som u DJa MikroMana, ktorý skladbu namixoval. Skvelý videoklip mali na starosti moji kamaráti z PR Production,“ približuje Setwo. A ako klip vznikal?
„Prvá časť klipu, refrén, sa natáčala v kameňolome pri Devíne, potom sú tam tiež tmavé zábery zo schodov v Horskom parku v Bratislave. Druhá časť je z gymu s názvom CHAOS v bratislavskej Petržalke. Posledná temná scéna je natáčaná v lese. Pričom sa s ňou spája vtipný príbeh,“ hovorí mladý raper. Nedalo nám to – opýtali sme sa aký príbeh.
Tesne pred začiatkom nočného kľudu prišli za štábom traja muži, ktorí ich posielali preč a tvrdili im, že nemôžu natáčať. Napätie stúpalo, ale našťastie všetko dopadlo dobre a klip mohol vzniknúť.
Odporúčame